Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, ti kritikusabbak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, ti kritikusabbak vagytok egy nővel kapcsolatban mint a pasik?

Figyelt kérdés

Ùgy értem, hogy az elvárásaitok pl a kinézettel kapcsolatban milyenek? Elvárjátok, hogy a párotok mindig tökéletesen nézzen ki?

Nem az ápoltságra gondolok, hanem mondjuk szőrtelenìtés. Ha mondjuk szex közben nincs a partnerednek tökéletesen sima lába/keze, hanem érződik a "növekvő" szőrzet...vagy intim területen? Hogy viszonyultok a narancsbőrhöz, striákhiz vagy a nem feszes mellekhez, fenèkhez stb.

Bevallom őszintén, hogy nekem eddig csak egyetlen egy kapcsolatom volt egy sráccal, ami hát kb 2 èvig tartott. Nevezzük hosszù kisérletezésnek, amikor próbáltam bemagyarázni magamnak, hogy minden rendben velem és teljesen heterò vagyok. A volt barátomnak elég nagy elvárásai voltak, pl semmi szőrzet, csupasz/ sima bőr mindenhol, tökéletes kinézet, nem tùl sok smink, de azért egy minimális legyen rajtam, mert különben tùl sápadt a bőröm stb. Két műtéti hegem van, és a mellksomon van egy kisebb (kb egy tenyèr nagyságù) égési sérülés amiket folyamatosan el kellett takarnom, mert "undorító" és persze ahhoz a "területhez" hozzá sem mert nyúlni. Ti hogyan viszonyultok ezekhez a dolgokhoz??

Főleg azért érdekelne, mert megismerkedtem egy nővel. Egy csodàlatos, kedves, aranyos és fantasztikus nővel, akinek 2x mondtam nemet a szexre a 2 hónap eltelte alatt, az a félelmem miatt, hogy mi van ha nem leszek neki elég szèp testű? Ha csalódni fog valami miatt? Ha nem ilyennek kèpzelt el?

Ő gyönyörű, és ami még megijeszt, hogy jóval tapasztaltabb mint én. A másik dolog amitől tartok, hogy mi van ha nem tudom kielégíteni őt? Ha elbénázom? Komolyan mondom, hogy könyveket olvasok/ nők beszámolòit az első leszbikus kalandjukról, hogy "jò" legyek neki.

Ès sajnos eddig még nekem sem sikerült nem magam által okozott orgazmust elérnem. Mi van ha neki sem fog sikerülni? Ès az első szex teljesen katasztrófa lesz?

Tudom, hogy türelmes, na de nem a végtelenségig és muszáj magamban leküzdenem ezeket a félelmeimet de nem sikerült még. Ezért is érdekelne a véleményetek.

Bennetek is voltak ilyen félelmek az első szex előtt? Vagy csak én vagyok ennyire selejtes?

A barátnőmmel beszéltünk erről, mert látja rajtam, hogy nyomaszt a dolog. Nem meséltem el neki részletesen a dolgot, csak hogy attól tartok nem leszek neki elég jó. Mire a válasz "az lehetetlen" és teljesen idiòtának nézett, mert ha nem jönnék be neki nem lenne velem.

Bocsi, ha túl hosszù lett.

21L



2017. nov. 6. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Édeseeeeem! :)))

A magam és azon lányokról tudok csak nyilatkozni, akikhez közöm volt.

(ezt azért emelem ki, mert biztosan jön majd egy másik hozzászólás, aki szerint ez biztosan nem így van. :) )

Szóval, szőr; nem, egyáltalán nem zavar. Akivel hosszabb kapcsolatom volt, ő pl géppel rendezte, nem borotválta, tehát sosem volt teljesen cszpasz. Sehol nem zavar, hisz az is ő, ez is hozzátartozik. És valahogy szintén nőként jobban meg is értem ezt.

Akikkel együtt voltam még, mindenkinek elhanyagolható volt ez a dolog. Senki nem akadt ki ha épp nem borotválkoztál meg együttlét előtt.

Narancsbőr, striák; ugyan!!! A való életben szerintem ez elenyésző számú embert zavar. Minél több emberrel talàlkozol ès beszélgetsz, egyre inkább rá fogsz jönni ezekre.

Heg; odáig tudok lenni ha van valakin heg, sérülés! De komolyan! Nem tudom miért, de nekem kiváltképp bejön!!! :)

A sebed; szintén nem zavarna. A pasid nézett volna filmeket ha tökéleteset akart...

Tapasztaltabb a nő; :) nem kell aggódnod, jó lesz és jól fogod csinálni, nincs olyan hogy nem. De ő úgyis segíteni fog neked. :)

Nem kell elsőre megváltanod a világot! Kicsit engedd lejjebb ezt a görcsös megfelelési vágyat, tök felesleges. :D

Minden alkalom itàn jobb leszel.

Egyébként elsőre sem lesz ez “nehéz” csak azért gondolod így, mert nem tudod elképzelni hogy milyen! :))

2017. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

A belsővel kapcsolatban kritikusabbak vagyunk, mint a pasik, a külsővel kevésvbé.


A tökéletes alatt mit értessz? Az ápoltságot elvárom, a szőrtelenítéssel úgy vagyok, hogy nem probléma ha 1-2-szer nem volt ideje szőrteleníteni,de ne legyen hónapos, elhanyagolt szőrzete.Az intim szőrzet szerintem szexi ha meg van hagyva egy csíkban, de szintén nem zavar ha egyszer-egyszer nincs szőrtelenítve, de azért általánosan legyen ápolt.


Stria, narancsbőr egyebek nem zavar, ha amúgy ápolt,tiszta a teste.


Műtéti hege a páromnak is van,imádom azzal együtt, ha végig csókolom a testét azt sem szoktam kihagyni, a legkissebb mértékben sem undorít, azzal együtt tetszik a teste.Égési vagy másféle sérüléssel is így lennék. Már ne haragudj de az egy féreg aki emiatt leundorítóz meg nem nyúl hozzá, de te választottad,így nem sajnállak érte.


Ezeket ellensúlyozhatod ha ápolt vagy, stílusosan és nőiesen öltözöl,nőiesen viselkedsz, ezek adják a vonzerőt és a szépséget.


Ez a tapasztalat dolog hülyeség,az a zavaró, ha ezt valaki ennyire túlspilázza.Ha szereted érezni fogod hogy mit akarsz vele csinálni, nincs konkrét forgatókönyv,mindenki úgy csinálja,ahogy nekik jó. Csókolgatni,simogatni stb. csak tudod,ehhez nem kell doktorátus.

26/N

2017. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ülj le vele és beszéld meg vele részletesebben, amit ide is leírtál nekünk, hogy mitől tartasz konkrétan meg ilyesmi. Szóval szerintem mindent mondj el neki. Én ezt látom jónak, ha nekem is lenne barátnőm akkor én is megosztanám vele, hogy tartok ettől-attól stb, mert a kommunikáció az alapja mindennek.

Meg a szexről is beszéljetek, hogy mitől tartasz meg stb. Elmondja biztos, hogy ő mit szeret, meg majd ha lefeküdtök egymással akkor is segítőkész lesz és gondolom közben is fogtok kommunikálni, hogy így jó-e stb :D


Csak a lényeg, hogy beszéld meg vele ezeket a dolgokat!!


Remélem minden rendben lesz majd!:)

2017. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat! Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm!
2017. nov. 6. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet ezzel a mindig és minden áron szőrtelenítsünk témával. Bevallom nálam piros pontot jelent, ha valaki veszi a fáradságot és lecsupaszítja magát, de nem várom el, hogy napról napra mindig tökéletesen nézzen ki. Heti egy szőrtelenítés bőven elég.


Hegek, narancsbőr stb. Valakin itt egy folt, ott egy régi sérülés, másnak bütykös a lába, senki sem tökéletes. A striákról annyit, hogy kb. a nők 1-2%-a stria mentes. Még Naomi Campbellen is akad bőven, mégis top modell lett belőle. Photoshop a legjobb a striák ellen :)


Ami a szeretkezést illeti, szerintem ezt is meg kell tanulni, mint bármi mást az életben. Első alkalommal senki nem lesz lepedőakrobata, türelem és gyakorlás kell hozzá.

El kell mondani őszintén a másiknak mit vársz tőle, neked mire van szükséged. Ez a titok.


A barátod meg (nem azért mert férfi!) egy igazi tapló volt. Semmi keresnivalód ilyen ember mellett.

28N

2017. nov. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!