Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy legyek kezdeményezőbb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek kezdeményezőbb a lányoknál? (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egyszer én az lenni aki odalép a másikhoz,mond neki szép dolgokat és leveszi teljesen a lábáról de sajnos nagyon gátlásos vagyok.

Neten talán még csak csak megy a dolog de élőben...


Zavarban vagyok ha egy olyan nővel kell beszéljek aki tetszik nekem.kényszeresen matatni kezdek magamon valamit és dől belőlem a hülyeség -.-


Hogy kéne ezen változtatni? mit tehetnék,hogy ne bolondítson meg egy vonzó nő közelsége és képes legyek akár igazi értelmes mondatokat is beszélni hozzá?



2017. nov. 9. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Találj valaki olyat, akinek pont ez tetszik :) Lehet hülye tipp volt :D de most hirtelen ez jutott eszembe
2017. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1# köszi :D bár nem lenne egyszerű feladat olyat találni akinek ez tetszik. ez nem épp olyan cuki és aranyos dolog mint ahogy talán leírva látszik.


Én legalábbis egy rakás szerencsétlenségnek szoktam magam érezni közben és rámtör az az "úristen egy ilyen nő mit is akarna egy olyantól mit én???" érzés

2017. nov. 9. 17:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb, szerezz önbizalmat.

Erre több módszer van... Van aki például elkezd felvenni egy vagányabb stílust, ízlésesebben öltözködik, igényesebb dolgokat aggat magára, új frizurát vágat stb.

Van, aki elkezd kicsit edzeni, hogy csinosabb alakja legyen és hogy jobban érezze magát.

A lényeg, hogy olyan külsőt varázsolj magadnak, ami neked is tetszik és nem valami maskara, jól is érezd magad.

Aztán szép apránként gyakorold, hogy irányítani kezdesz beszélgetéseket, viccelődsz stb. (ezt lehet akármilyen beszélgetésben gyakorolni, ahol korábban nem voltál bátor)

Aztán mehet élesben a lányoknál is.

Amíg nincs önbizalmad, ez nem fog menni. Legalább hidd el, hogy tudsz határozott és kezdeményező lenni, már az is haladás.

A többi jönni fog magától. Legyél érdeklődő, ha nagyon nem tudsz a beszélgetések elején te beszélni, akkor kicsit beszéltesd őt, figyeld nagyon mit mond és hogyan.. így tudod azt is majd, milyen poénokat lehet elsütni. (mert nagyon nem mindegy ám)

2017. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Először értelmes szavakat beszélj hozzá.. elég egy egy szó. Amúgy sem a szavak a legnagyobb csáberő, hanem a tekintet, a határozottság.. gondolj arra beszélgetés közben, hogy levetkőztetnéd.. és jól megadnád neki, amire szüksége van. :) Ilyesmi..
2017. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4# Épp az ilyen gondolatok miatt vannak bajok. Elég egy mozdulat vagy egy pillantás és már el is kalandozom...
2017. nov. 10. 19:32
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Tökéletesen csinálod már most is. Ilyenkor a tekintet megtelik szenvedéllyel.. és a csendben születnek a legbeszedesebb pillantások, egy szót sem kell szólni ilyenkor.. esetleg ha zavarba vagy, akkor egy mosolygós "húú" vagy "basszus" suttogással félre lehet nézni és valami nagyon hülye (átlátszó) dumával folytatni: pl. Mi volt az oviban a jeled? Kitartást a szemezésben!
2017. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es még mindig. Szóval nézd meg pl. Marc Anthony I need to know számát.. lehet belőle tanulni. Lényeg, hogy hagyd látszani, ami benned van. Ehhez szavak sem kellenek. ;)
2017. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És még eszembejutott valami. Szerintem a csábítás lényege nem az önbizalom, hanem az őszinte vágy a másik iránt, hogy te adni akarsz a neki megfelelő módon.. tele van érdeklôdéssel, kíváncsisággal és tőrődéssel a másik iránt.. szóval ez most speciel nem az egorol szól. Persze, annyi kitartás kell, hogy tud elbírni és értékelni, amit a másik adni akar. Nyitottság!
2017. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt azert a sokat valaszolo szemely elfelejti, hogy nem minden lanynak jon be, ha valaki megdugja a szemevel.

Ellenben ha valaki osszhangban van magaval es ezt sugallja, az igenis vonzo.

Egyes lanyokat a hideg kiraz attol, ha az altalad leirt modon lesik. Engem pl kiabrandit..jobb szeretek magamtol elvarazsolodni es nem ugy, hogy valaku szuggeral.

2017. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A sokatvalaszolo vagyok. :) Persze, nem mindenkinél jön be, van akinek az ego kell.. Dehogy dugok a szememmel.. egy-egy pillanatról van csak szó.
2017. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!