Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Jön valaki az Ösztosokk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jön valaki az Ösztosokk leszbikus buliba?

Figyelt kérdés
November 18-án lesz a következő Ösztosokk buli a Gödörben. Tervez valaki menni? Mert szívesen becsatlakoznék én is valakihez, vagy összeállhatnánk páran. Inkább meleg barátaim vannak, akik sajnos nem jöhetnek be ebbe a buliba. :(

2017. nov. 16. 17:04
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én gondolkodtam azon, hogy elnézek. Még soha nem voltam ilyen bulin, és nincs ismerősöm aki eljönne velem. Ha gondolod mehetnénk együtt.
2017. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyébként bemehetnek a meleg barátaid is, ha vállalsz értük kezességet. (vagyis ha véletlen még sem lennének melegek, és ráhajtanának a leszbi csajokra akkor te vállalsz felelősséget)


Végül elmentetek?

Én ott voltam. :)

2017. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem társkereső de keresek egy csajt akivel ott futottam össze és nagyon megtetszett. Szőke vállig érő haj fekete kék felső és farmer volt rajta. Esetleg valaki tud segíteni
2017. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!