Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi ilyenkor a helyes lépés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Nemrégiben lett egy új kolleganőm akihez hasonlóval én még életemben nem találkoztam! Egy igazán tiszteletreméltó szeretetteli ember akihez sajnos szexuálisan elég erőteljesen elkezdtem vonzódni. Teljes mértékben esélytelen a dolog egy nálam jóval idősebb heteró nőről beszélünk most és érzelmileg hál isten sikerül távol tartanom magam tőle de a kisugárzása egyszerűen megőrjít.


Én viszont nagyon szégyellem ezt. Túl sokat ad az életembe és túlságosan törődik velem ahhoz hogy én ezt azzal háláljam meg hogy csorgatom a nyálam mint egy hülyegyerek


Mostanság igyekszem inkább távol tartani magam tőle hogy ne is jusson az eszembe semmi olyasmi ha meglátom, de ez nem tartható megoldás azért mégse.


Mi lenne mégis a teendő?

Nem szerelmi a kérdés inkább csak hogy mi az istent csináljak a véremmel? -.-



2017. nov. 13. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem elfojtani, hanem megélni kell. Menj bele és imádkozz, hogy jól gyere ki belőle. Ez a leggyorsabb út, a többi időpocsékolás. Az érzelmeidet vállalt bátran, az is te vagy! Állj ki magadért!
2017. nov. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 titkoskert ***** válasza:
57%

Mióta világ a világ, az ember fantáziájá létezik, és szárnyal.

Egyes császárok arról fantáziáltak, hogy országokat hódítanak, egyes építészek, hogy maradandó építményeket emelnek, egyes képzőművészek, hogy alkotnak valami merészet.

A fantázia soha nem korlátozta az embert, mint egyént. Szabad.

Mondhatnánk, hogy az emberiség motorja is egyben. Alapvető ösztöne.


Viszont az emberiségnek megadatott még egy nagy erény, az önkontroll. Ami képes felül bírálni mindazt, amit az agy leképez.

Képes különbséget tenni a morálisan jó és rossz között.


Én a helyedben a következőt tenném : a fantázia nem bűn, de vannak esetek, amikor privát fájlba kell rakni a képsorokat.

Az illetőnek pedig egy meghitt beszélgetés keretén belül elmondanám, mint felnőtt a felnőttnek, hogy:

Túl nagy hatással vagy rám, ne haragudj!

Erről én nem tehetek (kegyes hazugság)...

De ez van. Kérlek, ennek tükrében kommunikálj velem. Szeretném, ha meg tudnánk tartani a jó viszonyt, de ehhez szükségem van a két lépés távolságra. Köszönöm, hogy megérted!


Ha nem érti meg, akkor vagy nem felnőtt agyilag, és egy agyzokniba szerettél bele a fantáziàd által, vagy egy gonosz boszorka, és előbb utóbb más ürüggyel, de ki fog csinálni a munkahelyeden!🤣

2017. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2-es: nagyon okos gondolat. De miért vigyen negatív dolgot is a beszélgetésbe és zárja le, mielőtt elkezdődhetne? Mindig az erkölcsös magatartás a célravezető?
2017. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos bármennyire is szeretnék őszinte lenni (hát mondjuk annyira azért nem :D ) a melóban senki sem tudja rólam hogy leszbikus vagyok és ennek így is kell maradnia szóval ez nem járható út...
2017. nov. 13. 23:49
 5/8 titkoskert ***** válasza:

Kedves 3! (A nevedet nem tudom, szóval csak Goethe után szabadon 3-as leszel)...

Az nem negatívum, ha az ember mérlegel.

Úgy, hívják, gondolkodás.

A mérleg egyik nyelvén van, amit nyerhet, a másikon, amit veszíthet.


Középen az agy, ami próbál nem kis erőfeszítések során egyensúlyt vinni a dologba.


Ha minden érzelmi viharunkat megélnénk, akkor kb. A Mester es Margarita c. könyv szereplői lehetnénk, és nem sok időbe tellne, hogy kihaljunk, vagy zárt osztályon végezzük.


A pszichológia egyik úttörője, Attkinson azt vallotta, hogy van az Ego. Ami lerövidítve, képes bírálatokat hozni az élet helyzeteivel kapcsolatban, de ennél sokkal erősebb a Superego, ami képes felülbíràlni azt, mint egy ítélőtàbla.



Ezért írtam azt, hogy van a fantázia, és van az önkontroll.

2017. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 titkoskert ***** válasza:
48%

Bár ez lehet off, de leírom.

Az elmúlt 10 évben felerősödött az a "mozgalom", jelige, hogy: légy önmagad, #behappy#, vállald magad, #be ez#, #be az#...


Még az autókat is úgy reklámozzák, hogy "simply clever", "creative technology"...


Eddig is éltünk valahogy, nem éreztük magunkat kevesebbnek, mint amik vagyunk, se többnek...


De én úgy látom, hogy ezek a mottók néhány embernél, főleg a fiatalabb generációnàl beleivódtak mélyen az éntudatba.

És hatalmas károkat okoztak.


Mert jön minden második postban, hogy vállald fel az érzéseidet!


Jó. Rendben. kérdem én, mik az érzések?

Tulajdonképpen mit is vállalsz fel?

Hogy vannak érzéseid?


(Még az állatoknak is vannak érzései).


Mi különböztet meg Téged az én érzéseimtől?


A döntések. Nem azzal kapcsolatban, hogy felvàllalom-e, merem - e megélni, hanem sokkal inkább a tapasztalat, amiből okultam. Az életben előforduló szituációk halmaza, és lehetséges megoldásai a nagy számok törvénye alapján...


Mi különbözteti meg az embert az állattól?

Pont az, hogy nem ösztönösen cselekszik, hanem magasabb szinteken képes döntéseket hozni, és mérlegelni. Bár ez néhány egyednél kétséges 🤣


Még a madár is képes arra az egyszerű képletre, hogy nem kakkantok a saját fészkembe, mert ott lakom...

2017. nov. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyógyulj meg ratyi.
2017. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Indigópapír
2017. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!