Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok ti mit éreztek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit éreztek vagy mire gondoltok olyankor amikor megnéz titeket egy másik lány?

Figyelt kérdés
Amikor ezt teszem sokszor elkezdenek mosolyogni. Ez a kölcsönös vonzalom jele vagy csak hízelgő az egójuknak?

2017. okt. 13. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem mikor néz egy másik lány;vagy mosolyog rám akkor visszamosolygok,de ez inkább a "barátságosságom" jele mert nem azt feltételem,hogy tetszem neki.

18/l

2017. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ha valaki rám néz, és rám mosolyog, én is vissza mosolygok, de az még nem jelenti azt, hogy tetszene nekem, vagy fordítva...

Lehet az szimplán baráti mosoly is, hiszen honnan tudnám azt, hogy az a lány, aki rám mosolyog, biszex lenne-e vagy leszbikus.


L/L

2017. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megnéz engem, mire gondolok?... Hát... Arra, hogy "Nyugodj meg, nem kell a pasid! Szép is vagy meg minden, csak ne szugerálj..." :D Engem annyit bámultak a heteró lányok már az utcán, a pasijuk kezét szorongatva, vagy égnek emelt orral, hogy automata erre gondolok sajnos. Pedig ha tudnák az igazságot ezek a lyányok...


Ha rám mosolyog valaki, akkor általában viszonzom. Például az új osztályomban is összenéztünk az egyik lánnyal, aztán egymásra mosolyogtunk. Nem mondom, hogy azért, mert szimpatizáltunk egymással, inkább csak azért, hogy jelezzük, nem vagyunk eossz szándékkal egymás felé.

2017. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy tetszem neki, mert szerintem nem tetszem egy lánynak sem, így ha rám néz valamelyik próbálok kedvesen visszamosolyogni.


22/L

2017. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mosolygok én is rá és a szemébe nézek.
2017. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ugrik be rögtön h úristen van valami az arcomon??

Nehezen tudnám elképzelni hogy azért nézne mert tetszenék neki

Nagyon nem olyan az én formám


23ll

2017. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!