Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen jó leszbikus filmek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó leszbikus filmek, sorozatok vannak?

Figyelt kérdés

Az oitnb és az l wordot most fejeztem be.Imádtam őket.

Filmek közül ami tetszett:Carol,Adele elete,a gyerekek jól vannak,loving annabelle,csókol Jessica stein,but I am a cheerleader,orak

Ami nem:bloomington,kyss míg,Chloe,elveszed az eszem,redvas amal



2017. nov. 24. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megláttam a kérdést, reméltem, hogy újat fogok tudni mondani, de nem... :D de mindegy, csatlakozom az Orphan Black-et ajánlók közé, hátha segít, hogyha többen mondják :D Igaz, mellékszál, de nagyon fontos, nekem például sokat segített is, és egyébként még female lead is van benne, nagy kedvencem! :)
2017. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Heartland (jó nagyon)

Bandaged

Below her mouth

Lányok egyenruhában (szex nincs, de érdemes megnézni)

D.E.B.S. kémcsajok

2017. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elena Undone (A lelkész felesége) imádom ezt a filmet,kb 6x láttam már,de megunhatatlan..
2017. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A Carmilla Youtube sorozat is jó. Most már film is van. Carmilla Movie
2017. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!