Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rossz a gaydarom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz a gaydarom?

Figyelt kérdés

A levágott köröm,rövid haj,baseball sapka,ing,minden ilyen sztereotípiat ismerek.

Ezeken kívűl van még vmi,ami alapján fel lehet ismerni a leszbikus nőt?

Gondolok itt a nézésére mondjuk.Máshogy néz egy lányra,stb.

Lécci írjatok,túl sok heteronal próbálkoztam be.



2017. nov. 23. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú a hajam, nem hordok baseball sapkát, inget szoktam de nem azt a fiús piroskockásat hanem nőies fehér ingeket és sokszor szoknyával. Meg semmi egyébről nem mondanád meg a szitut és az eddigi lányok akikkel jártam is mind ilyenek voltak. Szóval van hogy semmi jele nincs, ezt érezni kell ezt jelenti a gaydar is :)

De én például mindig harapdálom az ajkam olyanok közelében akik tetszenek, meg felváltva nézem a száját és a szemét ha valaki tetszik. Most hirtelen ennyi jut eszembe magamból kiindulva, remélem azért valamit segített.

2017. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nekem hosszú műkörmöm, hosszú hullámos hajam van, rühellem a baseball sapkát, női blúzt hordok. A párom szintén.És leszbikusok vagyunk .


Ez a baj, hogy bedőlsz az ilyen hülyeségeknek.


A többi feltételezésed is hülyeség, mondjuk egy heteró nő, hogy néz egy férfira? 1.sehogy, 2.mindenkire másképp, 3.személyfüggő.


Szerinted, hogy nézne egy leszbikus egy lányra? Mondjuk egy zsúfolt belvárosi utcán 500 lány közül melyikre és hogy nézne?


Szerintem pasi vagy, mert különbrn tudnád hogy a leszbikusoknak nő lévén nem a nők körül forog minden gondolata, egyáltalán nem bámulok senkit sehol, az idegenekre egyformán szenvetelenül nézek ha nő, ha férfi, ha gyerek. És nyílván mindenki máshogy néz mindenkire, pl.arra is masként akit utál, arra is aki ellenszenves, arra is akitől irigyli az óráját, arra is, akit túl hivalkodónak gondol, arra is, aki idegesíti, arra is akire kíváncsi. És mindenki máshogy néz ezekre az emberekre.Van aki ha felhúzza a szemöldökét akkor dühös, más akkor csinálja ha meglepődik, megint más így gondolkodik.Van aki flörtólni akar ha csavargatja a haját, van aki akkor csinálja ha ideges, más szimplán unalomból vagy megszokásból.Van aki hosszan megbámulja azt aki megtetszik neki, van aki lesüti a szemét a jelenlétében . Van aki hosszan néz arra akit utál "meg tudná ölni a szemével",van aki lesüti a szemét egy gyülölt személy társaságában mert nem is akarja látni. Van aki személyes hóbort miatt nézegetásokat vagy másokon valamit, pl.nagymamám 50 évíg varrt, mindig megnézi a közel levők ruháin a szabásvonalakat, varrástechnikákat, azt hinnéd a buszon a combodat stíröli a 83 éves, heteró nagyi,pedig csak a szoknyád varrása érdekli. Van aki divattrükköket szokott ellesni másoktól, pl.kicsi bordó színü toppot mivel vegyen fel, mások mivel hordják, vagy egy fogyókúrázó mustrálhatja mások alakját miközben azon gondolkodik mivel érte el ezt, ennek még itt-ott kéne lefaragnia, egyikre csodálattal, mosolyogva néz, másikra irigységgel öaszehúzza a szemét, a harmadikat tágra nyílt szemmel meghökkenve nézi, ez miert nem fogy le? Egy depressziós pesszimista hosszan nézegeti mások arcát, rángatózó arcizmokkal, utálkozva, másoknak hosszan a személye néz, mennyivel boldogabb mint én, hogy csinálja?


Van aki mindig kihúzza magát, mert így tanitották neki, van aki akkor húzza ki magát ha fél valakitől és sorolhatnám holnap ilyenkorig.

Egyszóval nincs nezés, nincs testtartás, gayradar sincs, össze kell ismerkedni és megtudod hogy leszbikus-e, mivel minden leszbikus más és más.

2017. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy meg egy heteró lánynak is lehet levágva a körme, rövid haja stb

Lehet olyan az öltözködése, stílusa, hogy lazább és baseball sapkát hord, lazább ruhákat vagy esetleg inget visel ( nem elegánsat, hanem azt a kockásat).

2017. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"A levágott köröm,rövid haj,baseball sapka,ing,minden ilyen sztereotípiat ismerek"


Hát akkor máris nagyon rossz nyomon jársz

Látod az elöttem szólok is megcáfoltak és én is megfoglak


egyedül a körömvágás ami praktikus okokból szükséges ugye,de sose vennék fel pl semmilyen inget és a baseball sapkát sem szeretem,a hajam pedig minden erőmmel azon vagyok hogy megnövesszem legalább a hátam közepéig.

viszont ismerek pár nőt akiknél minden általad említett dolog stimmel,mégis férjezett asszonyok.


A sztereotípiákkal nem sokra mész

az ilyen dolgokat érezni kell. Nincs egy bevállt recept hogy felismerd.van akim esetleg kitalálhatod mert mondjuk nagyon fiús de mint a fent említett példa mutatja az sem 100százalékos ha meg nőiesebb fajta akkor még ennyire se fog feltünni

szóval ez ilyen sajna


23/L

2017. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!