Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek hülyén jön az ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyén jön az ki ha valaki leszbikusként mammográfián dolgozik?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Uhhh szakmát tévesztettem 😀 én nagyon adnám, ha ott dolgozhatnék, de ha bele gondol az ember a legtöbb 40feletti nő jár oda...🙁 Szóval nem tudom
2017. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Férfiak nem dolgoznak ott?
2017. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Nem.

Ennyi erővel hülyén jön ki, ha a nővérek egy férfi betegen segítenek?

2017. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Hát egy kicsit :D de nincs tiltva hogy leszbikus ne lehetne ilyen körben
2017. nov. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az is hülyén jön ki, ha egy férfi nőgyógyász? Mert olyan elég sok van.
2017. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Vagy a homo urológus...
2017. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés! :DD


Szerintem nem, ugyanolyan, mintha bármi mást csinálna. Szerintem simán el lehet vonatkoztatni tőle. Na meg attól hogy leszbi valaki még nem gerjed mindenkire.

Màsik az, hogy nem szokás bámulni a nőket. :D

Harmadsorban: szerintem az évek alatt amit ott ledolgozik az ember...amúgyse érdekelné, bárki megy is be. :D

28

2017. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Lehetséges, hogy valakinek van egy fétise, és eszerint választotta a munkáját, azzal kapcsolatos dolgokat tanult és így a fétisével minden nap kapcsolatban lehet. Hogy mennyire zavarhatja őt a munkájában, az jó kérdés.
2017. nov. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A munkádnak/ hivatásodnak nincs köze a szexualitásodhoz vagy orientációdhoz. Dolgozni segiteni mész. Lényegtelen, hogy hetero/lezbikus/meleg/zoofil vagy akármi vagy...
2017. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Én szülésznő vagyok. Tudod nem azt nézem milyen az adott nő így meg úgy. Nem épp azzal dglalkozik az ember, amikor ilyen helyzetben van, akit vizsgál. Voltak nők akik valóban jól néztek ki, de mikor a kezembe vettem a gyereküket és nem sírt fel, nem épp azzal voltam elfoglalva milyen jó kis combjai vannak a páciensnek. Sok meztelen nőt látok, műtök. Szerintem nincs ebben semmi rossz, itt nem úgy tekintenek az orvosok/nővérek/ápolók/betegtolók az emberre, hogy hú. Mammográfián is van biszex nő ismerősöm. Egyrészt nem csak 40 felettiek járnak, másrészt egy 40 feletti is nézhet ki 25-nek, harmadrészt mint mondtam, nem ezzel vagyunk elfoglalva. Szóval nem, nem néz ki hülyén :)
2017. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!