Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként hová szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként hová szoktatok járni randizni, ahol nem olyan feltűnő, hogy eygütt vagytok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Én fiú vagyok és heteró, de szerintem menjetek ahova akartok, nem igazán találkozik az ember homofóbokkal. Főleg Pesten a belvárosban... Teljesen elfogadott manapság
2017. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van én is kézenfogva mászkálok a barátnőmmel :)


L/L

2017. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csak egyszer szóltak be, egy vidéki nagyvárosi gyorsétteremben, de ott se a személyzet, hanem a többi vendég, illetve egy nagyobb fesztiválon egy skinheadre hajazó emberke. Máshol viszont se vidéken, se Budapesten nem tapasztaltunk semmi rosszat. De ebbe tényleg beleértendő a szórakozóhelyektől, a gyorséttermeken át, rendes éttermekig, kávézókig, moziig, állatkertig, stb-ig minden. Igazából csak az szokott nekik fura lenni, hogy mindig egyben fizetünk. De se szóban, sem testbeszédben nem szoktak negatív dolgot hozzáfűzni, csak elsőre arra számítanak, hogy majd biztos külön fizetünk.

Nyilván nem szoktunk folyton egymás szájában lenni, de kézfogás, egy-két apró csók simán belefér.

De ha nagyon parázol ilyesmin, akkor California Café az pl. melegbarát, az ott olvasható/elvihető újságok között Hument is tartanak és a személyzet nagy része is meleg. Ezen kívül a Why Not bár és bistro, ahol garantáltan semmi probléma nem érhet.

Mellesleg, hogy mennyire vagytok feltűnőek, az nem a helytől függ, hanem, hogy hogy viselkedtek. Nekünk is voltak már olyan helyek, leginkább a családom miatt, ahol még csak kezet se fogtunk, ott nem tűnt fel. De az emberek nem szoktak zsigerből arra számítani, hogy két lány együtt van, szóval a legtöbbjüknek a kézfogás sem tűnik fel.

2017. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bárhová.

Igazából csak annyi hogy nem kell nyilvánosan csókolozni,akkor semmi problémázás nincs.

2 lány akik kézenfogva sétálnak annyira mindennapos,szerencsére.

2017. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!