Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy ismerhetném meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerhetném meg?

Figyelt kérdés
Pár hete dolgozom egy pékségben az egyetem mellett,és van egy lány aki kb minden reggel itt veszi meg a reggelijét. Sajnos csak annyit tudok róla,hogy a közeli tetováló szalonban dolgozik piercerként. Egyébként elég extrém lány,szinte az egész teste ki van varrva,zöld haja van és gondolom rocker,mert mindig bakancsban meg bőrkabátban és talpig feketében van. Én meg egy teljesen átlagos lány vagyok. Mégis hogyan ismerhetném meg? Illetve azt se tudom,hogy érdeklődik egyáltalán a lányok iránt,és nem akarom magam kínos helyzetbe hozni.. Valaki volt már hasonló helyzetben? Ti mit tennétek?

2017. nov. 27. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem leszbikus. :/

De próbálj flörtölni vele míg ott van, hátha ad valami jelet arról, hogy mi a pálya.

Bár nem látok rá sok esélyt...

2017. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a helyedben bepróbálkoznék. Én szűrtem mar össze a levet hetero nővl is, aztan elgondolkodott kell e meg neki pasi.
2017. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
blokkra írd rá a neved és telszámodat, aztán ha akar vmit majd hív
2017. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!