Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek: ha két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek: ha két leszbikus lány felcsatolhatóst használ, attól még igazi leszbikus?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőmmel már több éve vagyunk együtt és már nem elégitette ki az ujjazás és a nyalás ezért kérte a felcsatolhatóst. Most akkor ő nem is igazi leszbikus?

2017. dec. 4. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem farokra vágyik, és egy férfi ölelésére, hanem RÁD (lányra) csak egy erőteljesebb hüvelyi ingerre, izgatásra. Ha zavar téged a felcsatolhatós megoldás, akkor javasold, hogy egy marokra fogható vibrivel próbáljátok ki előbb.
2017. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Engem is érdekel a dolog, tulajdonképp nem igazi leszbi szerintem.

Mármint a behatolás, a nem kézzel és a saját puncival vagy a párodéval okozott élvezet a férfiak előjoga.

Nem úgy értem, hogy csak férfiak tehetik meg.

De attól még anatómiailag csak a férfi képes rá, és akármilyen műanyag, az csak annak a pótlása.

Ugyanez van a hetero pasikkal, akik azért felcsatolhatóval megdugatják magukat. Ott is gyanús, hogy behatolást akar.

Ettől persze nem hinném, hogy megcsalna...

De ha a szexualitást nem mint hetero,bi,homo állású kapcsolót veszed alapul, hanem egy széles csúszkát, mint a hangszóró hangereje, vagy a film lejátszó tekerője (egyszerűbb így talán) akkor nincs egyértelműen kimondható szexualitás, csak vonzalmi irányok. És ezek szerint a behatolást igénylő leszbik mindegyikének van egy kis hetero vonzalma is. Hiszen különben elég lenne neki az, amit a nők fizikailag képesek megtenni segédeszközök nélkül.

(ha valaki nem ért egyet, ne pontozzon, hanem ellenérveket hozzon fel, az értelmesebb )

2017. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Már csak műleszbikus.
2017. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Uhhh biztos rossz lehet ezzel a tudattal élni, hogy nem is téged kíván a párod, hanem egy más nemű embert. Vigyázz le ne lankadjon tőle a felcsatolhatósod :\
2017. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Ne vicceljetek már komolyan...

Nem kéne rögtön arra asszociálni, hogy aki élvezi, ha valamilyen SEGÉDESZKÖZ van benne, akkor ő már rögtön f..szt kíván.

Mondjuk én pont nem vagyok az, aki szeret bármit is magában tudni a barátnőm ujjain kívül, de én már dugtam pár lányt felcsatolhatóssal. Egyáltalán nem érzem heteroszex replikának. Eleve van valami izgató abban, ha test a testhez simul és minden módon magadévá teszed a másikat.. de egyáltalán nem azért csináljuk, hogy én férfi szerepet játsszak el. Ha férfival akarnának dugni a lányok, elhihetitek, dugnának is. Nem nehéz férfit találni, akit csak a farka irányít.

Igenis van különbség egy lányon lévő felcsatolhatós és egy férfi között.

Ahogy látom itt többnyire férfiak osztják az észt, de kiábrándítom őket: ebbe a bensőséges lány-lány felállásba soha nem fogtok belelátni külső szemmel:)

2017. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ezt kérdezd meg a barátnődtől is és ne más idegen emberek véleménye határozza meg a te hitedet, véleményedet a barátnődről, hogy igazi leszbikus-e vagy se.


Amúgy meg amíg igazi péniszre és férfira nem vágyik addig nincs baj.

2017. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Az egész kérdés hülyeség, a szexuális irányultságot nem az aktus módja (vagy egyáltalán a megléte) határozza meg, hanem, hogy milyen nemű emberhez vonzódsz. A csak a csajok jönnek be akkor igazi leszbikus vagy.
2017. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most pont ketségbe vagyok esve, én már évek óta elégítem ki a barát nőmet felcsatolhatóssal, de mostanság úgy viselkedik mint egy ku... va állandóan azzal akarja ennyi erővel lehetne pasival is
2017. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És hogy viseled utolso?
2017. dec. 4. 20:16
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom azert hiányzik nekem a natúr sex. En nem engedem, hogy aut belém rakja, de én őt napi szinten mindenféle pózban azzal csinálom. Amúgy rohadt jó eleinte imádtam mert felizgat, de mostanság elgondolkodtam és beszélni fogok vele erről
2017. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!