Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 40-es nők és nem a korosztályo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nők és nem a korosztályom vonz. Miért van?

Figyelt kérdés

40-es ,hosszú hajú, 50-60 kg körüli nők vonzanak. 18 éves vagyok. Mit gondoltok? Ez normális? Mindigis ez a korosztály tetszett és nem szeretem a fiatalabb lányokat. Sajnos eddig csak ilyenek voltak. De én az idősebbeket szeretem. Nem vagyon anyakomlexusos vagyos nem élvezem ha az anyám akar lenni valaki csak tetszik ,hogy olyan nőiesek a 37 év felettiek! Mit gondoltok?

Vannak furcsan gondolataim szexben is amik mások szerint nem normálisak ,de nem tudom ,hogy ez milyen…!!!



2017. dec. 18. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem okés :D

Tetszen az ami tetszik és csináld azt amit szeretnél. :D

Biztos találsz olyan idősebb nőt akinek te is tetszel :)

2017. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az idősebb nők félnek egy fiatalabb lánytól ,hogy éretlenebb vagy ilyen ek!
2017. dec. 18. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehol nincs megírva, hogy mindenki csak a vele egykorúakhoz vonzódjon, ez biológiai-kémiai folyamat,az meg ugye nem nézi a születési dátumot.


Az anyakomplexus más,több annál,hogy nálad idősebb nők tetszenek.Ha az anyát látod bennük,ha anyafigurát keresel,akkor beszélhetünk róla.Ha szexuális vonzalmat érzel irántuk és párt keresel/látsz bennük azt szerelemnek hívjuk.


Én sem találok semmi vonzót a fiatalabb lányokon,egyszerűen a 30-40-es korosztályban több nő van,aki az esetem,illetve ezen korosztály női több olyan tulajdonságot/jellegzetességet mutatnak,amit vonzónak találok,arról már nem is beszélve, hogy intellektuálisan őket érzem magamhoz közelebb.


Ettől függetlenül nem kell görcsösen ragaszkodni az évek számához, valószínűleg,akik tetszenek,akkor is tetszenének ha 37 éven alul lennének.Pl.én is a 35-45 éves korosztályt szoktam megjelölni, de pl.Emily Blunt is tetszik, hiába csak 34 éves, illetve mondjuk Catharine Zeta-Jones is, hiába 48.


Ne foglalkozz mások véleményével (miért is kell a károgók orrára kötni azt ami magánügy,és csak rád tartozik??), de ne is kergesd mániákusan az éveket, közeledj ahhoz aki megtetszik,aki érdekel.Ha 37 éven felüli akkor hozzá,ha kevesebb vagy több akkor hozzá.De vigyázz, pusztán a kora miatt ne gyere össze senkivel,mert az átverés és kihasználás,és nem is garancia a kapcsolat minőségére,a személyiség,közös érdeklődés sokkal fontosabb.És ha lehet ne kiabáld ki a Parlament tetejéről hogy milyen gondolataid vannak a szexben.Azt majd csak a pároddal közöld ha eljutott a kapcsolat a szexig-_-

28/N

2017. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Te$$ most 40-es vagy, vagy 18? o.o
2017. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értelmezned kéne a kérdést és megtudod!😘😉
2017. dec. 19. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyrészt engem is az idősebb Hölgyek vonzanak és nekem sincs anyakomplexusom, teljesen jó a kapcsolatom édesanyámmal. A főnököm 40+, de már azelőtt "belehabarodtam", mielőtt tudtam volna, hogy hány éves. :-D Szerintem nem korfüggő a kémia/vonzalom. :-)


23LL

2017. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok, és engem is mindig a nálam idősebb nők vonzottak.
2017. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!