Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ázsiai leszbikusok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai leszbikusok?

Figyelt kérdés

Oké, tudom, hogy ennek a kérdésnek rasszista töltete lesz, de nem célom senkit sem megbántani, vagy előítéletekkel dobálózni.

Szeptemberben évfolyamtársam lett egy mongol lány. Összebarátkoztunk, mindketten elég félénkek vagyunk, de szerintem engem kezd barátjaként kezelni. Nos, nekem valami eszméletlenül tetszenek az ázsiai lányok. Nem tudom miért, gyönyörűnek találom neki is minden porcikáját.

Szerintetek felhozzam neki, hogy tetszik nekem? Tavaly volt három másik mongol barátom, ők meséltek róla, hogy náluk kulturálisan nagyon fontos egy lánynak a házasság(sokkal korábban mint nálunk) illetve a szülés. Vajon a kulturális és egyéb neveltetési különbségek miatt visszautasítana engem? Természetesen ha leszbikus, ha nem az, akkor nyilván visszautasít. Nem letámadni akarom, csak kipuhatolni, hogy neki tetszenek-e a lányok. Ismertek Magyarországon élő ázsiai leszbikusokat? Eléggé nehéz ezek után elképzelni, hogy felvállalják.

Ha nagyon buta a kérdés vagy sértő akkor ne haragudjatok, csak tanácstalan vagyok nagyon.

21LL



2017. dec. 18. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenképp ritka hogyha valaki ázsiai neveltetest kapott akkor leszbikus is lehet.

Mindenképp puhatolózz nála.

Egyébként én félig ázsiai, félig magyar vagyok.

Szeretném már eg jó ideje kipróbálni milyen nővel, de mivel molett testalkatom van és nemis nagyon teszek azért hogy össze jöjjön egy lány nagyon még nem volt benne részem.

De mindenképp lehet rá esély hogy annál a lánynak bejönnek a csajok.

Ajánlanám A szobalány című filmet, nagyon izgató leszbi tekintetben :D

20N

2017. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hmmm... Bocsi-bocsi, nem kötekedés, de attól, hogy leszbikus, még visszautasíthat ő is :D


Szerintem ne azzal kezd a dolgot, hogy rögtön bevallod neki, hogy szívesen összeszűrnéd vele a levet, főleg ha tényleg egy félénk, zárkózott lányról beszélünk. Barátkozz össze vele még jobban, annyira, hogy nyugodtan megtudjátok beszélni, hogy melyikőtök mit gondol a melegekről, a melegségről.

2017. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy beteg ember lennék, a te xenofób, mindenki csak a saját "fajtájával" felfogásod károsabb,véleményem szerint. Az pedig, hogy szépnek találom ha egy nőnek ázsiai vonásai vannak meg pláne nem beteg dolog, a szerelemben nincs beteg dolog!

És azt sem mondtam, hogy ők a legjobbak, mindenki egyenlően jó. Nekem ez tetszik, neked pedig ha másoknak papolhatsz az összeesküvés-elméleteidről.


Az értelmes válaszadóknak pedig köszönöm! :)

2017. dec. 19. 11:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikusok mindenhol, minden kultúrában vannak,attól függetlenül hogy sok helyen nem elfogadott, de mindenütt vannak,voltak,lesznek,Mongóliában is, az iszlám országokban is, az eszkimók között is.


A neveltetés és a társadalmi elvárosok ellnére is lehetnek valakinek leszbikus érzései,az már más kérdés, hogy van-e lehetősége kiélni őket.


Én is szigorú,konzervatív katólikus nevelést kaptam, mégis leszbikis vagyok.


Az ázsiai térség egyes részei már erősen fejlődnek, ha egyetemre jár, lehet intelligensebb nézetek vall,felvilágosultabb közegből származik,és nem ítéli el a homoszexualitást, ennek meg van az esélye, végülis egyetemre jár, 20-21 évesen nem 3 gyereket nevel.


Annak hogy leszbikus legyen már kicsi az esélye.Lehet nem ítéli el a leszbikusságot, nem vall elmaradott nézeteket, de heteroszexuális.


Ha leszbikus akkor valoszínűleg örülne a lehetősegnek hogy öaszejöhet egy leszbikus lánnyal, mivel a hazájában nyílván kevesebb a lehetősége, plusz itt nem kell annyira titkolózni, nem köti gúzsba az elmaradott rendszer.


Hozd fel neki valahogy a homoszexualitás témáját, pl.hogy olvastál egy homofób támadásról vagy ilyesmi és meglátod mi a véleménye. Veled valószinűleg őszintébb és nyitottabb lesz mint otthon ahol kötelezően lehurrogják a dolgot.Ha pozitívan reagál egy távolabbi elvontabb esetre, válts személyesebbre, pl.hogy egy régi barátnőd felvállalta a leszbikusságát.Ha nem mondja hogy undorító, szakizsd meg vele a kapcsolatot stb. akkor őszintén mondd el neki az érzelmeidet, valószínűleg van annyira intelligens, hogy a nemleges választ is finoman közölje és barátok maradjatok.

2017. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!