Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok nálatok mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok nálatok mi a különbség a petting, és a szex között?

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Elég elcseszett lehet az életed ha ez a legnagyobb gondod. Miért nem fogalalkozol a heteró nőkkel? Ja, hogy foglalkoznák csak azok lúzernek tartanak...Mi is!
2017. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

#1 :'D

Nincs semmi különbség.

2017. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Épp nem most hallgattam Presser Gábor: A csúnya fiúknak is van szíve cimű számát, ajánlom neked is, vígasztaló gondolatok vannak benne számodra:'D


De ennek a dalnak a hatására én is megszánlak, hadd örüljél : A petting nem jár orgazmussal, a szex meg igen.

2017. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem is értem ezt a kérdést..
2017. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Konkrét tevékenységben talán semmi, ha ahhoz mérjük, hogy a heterók mit neveznek ennek meg annak.


Személy szerint sosem volt részem olyan beszélgetésben nem hetero lányok között, hogy így petting úgy petting. Én sem gondolkodtam rajta, mert minek? Lehetne időtartam, ruhadarabok mennyisége, pózok száma stb. alapján ízlés szerint meghatározni, de szerintem olyan szinteken felesleges áthúzni egyes kifejezéseket más szexualitásokból, csak, hogy valamihez viszonyítani lehessen.


(Amúgy, a levest esszük vagy isszuk? Elvégre folyadékot viszünk a szervezetünkbe, ami technikailag ivás. Mások a körülmények, kész.)

20ll

2017. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a kimerítő válaszodat, igazan hasznos volt, látszik, hogy érted ennek az oldalnak a célját


#3 Ezzel nem értek egyet, petting közben is lehet orgazmus


#5 Szóval akkor a leszbik között nincs nagyon használatban a petting szó? Csak mert itt már elég sokszor láttam ebben a kategóriában, és kíváncsi voltam, hogy mi lehet a választó vonal

2017. nov. 24. 19:38
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

#5 Vagyok. Én tényleg nem találkoztam vele, a x alkalmam során sem jött fel. Talán érdemes lenne megkérdezni azoktól, akik használják (pl privátban), ha ez tényleg érdekel.

Csak míg hetero szexnél úgymond "van értelme", mert valóban más kategóriába sorolható tevékenységekről van szó, addig nálunk felesleges. Érzelmi, mélységi vonalat húzni persze lehet, de ésszerűbb akkor az előjátékról beszélni. Szóval egy általánosan elfogadott dolog nincs (ha igen, akkor sürgősen vissza kell térnem bizniszbe és világosítsatok fel feleim).

2017. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

hmm de érdekes, én is folyton kb ebbe a kategóriába vagyok egy ideje mégse láttam a petting szót kérdező.


A kérdésedből is látszik, hogy csávó vagy.

2017. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha már mindenképpen kéne neveznem pettinget egy leszbikus szexben, akkor addig az időtartamig hívnám annak, amíg csak izgatom a másikat és nem kezdem meg az actiont. Viszont ugye heterok közt még az is a pettingbe tartozik. De talán azért én leszbikusként azt mondanám, hogy mi sem csak úgy bumm bele az egészbe szexelünk. A petting rész az az izgatás és az nálunk is ugyan úgy megvan. Csak másban merül ki. Viszont mindenképpen jelen van. 20LL
2017. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Ezen szoktam töprengeni de nem tudom neha mar az is szexnek szamit leszbiknel de pl ha valaki ollozik is (nem minden leszbi szokott ) akkor az szex resze a tobbi meg petting
2017. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!