Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek, hogy ne tartsam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne tartsam vonzónak a nőket?

Figyelt kérdés
Nem jellemző mindig, de néha megkívánom őket, de annyira nem érzem komolynak a dolgot csak 1-2 kíváncsi gondolat eszembe szokot jutni. Régen a barátnőimmel is mindig flörtöltem, részegen meg néha eljátszottunk a gondolatával is poénból. Van kapcsolatom férfival,tehát még most tehetnék valamit,hogy ne legyenek ilyen gondolataim. Valamilyen tippetek van?
2017. dec. 22. 01:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne törd ezen a fejed, így vagy jó és kész.
2017. dec. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha felbukkan az érzés, hagyd figyelmen kívül, ne is öntsd szavakba magadnak, engedd, hogy ott legyen, mint a viszketés, amikor nem vakarhatod meg, egyszerűen ne reagálj rá, és az agyad előbb utóbb megérti, hogy ez az inger nem lényeges.
2017. dec. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom hány éves lehetsz, de az idő előrehaladtával ez csak erősödni fog benned.



( gondolj csak arra, mikor viszket valahol és végre odanyúlhatsz megvakarni, mennyire istenkirály az az érzés!! ) <— ezért sem célszerű elnyomni. ;)

2017. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Elnyomhatod magadba de csak frusztrált leszel tőle. Ha te a nőkhöz is vonzódsz akkor az az életben nem fog megváltozni. Nincsenek erre praktikák, trükkök amitől hetero leszel.
2017. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hagynod kéne feloldódni magadban ezeket az erzéseket és esetleg kipróbálni nővel.
2017. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, próbáld ki nővel is.
2017. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Dehogy próbálom.:D Pasim van és 24 vagyok. Összességében heteronak tartom magam,mivel ezek a gondolatok nagyon ritkán jutnak eszembe szerencsére, de azt szeretném, hogy inkabb sose legyen, mert kapcsolatban vagyok.
2017. dec. 22. 19:36
 8/12 anonim ***** válasza:

A francokat vagy hetero, már ne haragudj.

De attól még semmi szégyellnivaló nincs az ilyen gondolatokban, és teljesen elfogadható - bár ezt gondolná mindenki, de én legalább így gondolom, ha ez boldogabbá tesz egy kicsit.

2017. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van pasim, én 25 vagyok, néha én is gondolok nőkre, megnézem őket, stb... és tökre elfogadtam, hogy biszex vagyok, nem tudom, miért kéne bármit is tenni az ellen, hogy ne gondoljak ilyenekre. Aztán majd egyszer ki is próbálom, ha úgy hozza az élet.
2017. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szüless újra egy hetero testben!
2017. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!