Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy van-e benne hajlam?

Figyelt kérdés

Van a falumban egy lány, aki tetszik. Nyár végén figyeltem fel rá az egyik buli alkalmával. Már kiskora óta elég fiús pl nem szokott sminkelni, a haja mindig lófarokban hátra van kötve, nem igazán szokott kiöltözni se általában bulikba is csak egyszerű farmernadrágot és pólót húz. Kiskora óta imádja a focit. Úgy tudom, hogy játszik egy női focicsapatban is. A szerelmi életéről semmit nem tudok. Fogalmam sincs, hogy volt-e valahava kapcsolata és ha volt, akkor fiúval vagy lánnyal. Sajnos csak látásból ismerem, még sosem beszélgettem vele hosszabban. Talán azért csak most vettem észre, mert eddig nem igazán láttam itt a faluban bulizni csak mostanában jár el. Falun sok pletyka kering az emberekből, erről a lányról is hallottam olyan pletykákat, hogy leszbikus. Azonban én nem szeretek hinni ezeknek a pletykáknak, mert magamról is hallottam vissza olyan dolgokat, amiknek semmi valóság alapja nem volt. Szóval én arra gondoltam, hogy eleinte barátilag közeledek felé. Viszont nem tudom azt hogyan derítsem ki hogy vonzódik-e a lányokhoz. Ti mit gondoltok, hogyan derítsem ki, hogy vonzódik-e a saját neméhez?

Én 20/L, ő 23/L.


2017. dec. 22. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy helyen vagytok buliban, ott oldottabb a hangulat, ott elegyedj vele szóba valahogy. Utána menni fog szerintem könnyebben! :)
2017. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is barátkozz vele össze valahogy, aztán majd kiderül előbb utóbb úgyis.
2017. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy érzed azt ha vonzódik hozzád. Merj aprókat lépegetni, figyeld a reakcióit, aprócska jeleket és bízz a megérzéseidben.


Drukkolok nektek!:)

2017. dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!