Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek igaz, hogy minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy minden nőben van leszbikus hajlam?

Figyelt kérdés
Van egy hetero nő, aki gyönyörű 10es arc 10es test, 100as mell, fenék kész vagyok tőle. Legalább egyszer lefektetném
2017. dec. 3. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Persze.

És minden kenyér a megkent felére esik.

Vaagy nem annyira egyszerű a világ, mint egy faék.

2017. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

1.Nem igaz.

2.A leírás alapján tuti pasi vagy.

2017. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még a kinley skála szerint is van szélsőségesen csak hetero és csak homoszexuális. Csak nem túl sok.
2017. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a leírás alapján kéne ítélkezni. Nő vagyok nem pasi, ha bizonygatnom kéne állok elébe
2017. dec. 4. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz. Sokaknak bejönne ugyan, de meglepődnél, kik utasítanának vissza, mert ők erre nem lennének képesek.
2017. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Hetero nokent nekem imponalna,ha egy csinos lezbinek bejönnek vagy hajtana ram.:D Meg kíváncsi is lennek milyen lenne vele igazabol. Elkepzelheto, hogy van ak kíváncsi nok,de szerintem ez meg nem hajlam. 😊
2017. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
Minden nőben megvan szerintem!
2017. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!