Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik kipróbálták kiváncsiságból?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kipróbálták kiváncsiságból?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt pu..it nyalni, és milyen volt, amikor téged nyaltak? Azt kaptad, amire számítottál? Biztos vannak rajtam kívül más heteró lányok, akik egyszerűen csak kiváncsiak, talán már ki is próbálták. Mennyivel másabb, ha egy másik lány kényeztet? 30+L
2018. jan. 8. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Klasszisokkal jobb. Gyengédebb, érzékibb, puhább, lágyabb, intenzívebb! Minden sokkal ‘otthonosabb’. :)

Mondjuk én nem csak kíváncsiságbol csinálom.

Izgató, ahogy érzed a csípőjét, ahogyan ficánkol mikor csinálod, izgató a hangja, ahogy élvezi, minden olyan más!

Mindenképp próbáld ki, én azt mondom, ezzel a vágyakozással csak az idődet vesztegeted.

2018. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Egetrengetően jó ;) Mindkét oldal :D
2018. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Leírhatatlanul csodás :) Viszont ha erre vágysz, akkor inkább biszex vagy. Nem mintha bármit is számítana minek hívod magad, de ha te fel akarod címkézni magad akkor nem hetero.
2018. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Engem sem a kiváncsiság hajtott,de valami elképesztő volt...a közelében nem járt annak,ahogy azt a fejemben elképzeltem.annyira magával ragadja az embert amennyire semmi más.Itt talán még az "adni jobb mint kapni" elv is jobban érvényesül,mint bármi más terülteten.Mindenképpen érdemes kipróbálni!
2018. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vallom magam leszbikusnak, de pár "lányos élményen" már túl vagyok. Tényleg nagyon érzéki az egész, mind adni, mind kapni nagyon szuper. Teljesen más lánnyal csinálni, én pasival mondjuk jobban szeretem, de ha vágysz egy kis különlegességre, akkor érdemes kipróbálni. Maradandó élmény. Ha érdekel a bővebb tapasztalatom, írj privátot nyugodtan, és mesélek részketesebben. :) 20/L


KANOS, KIÉHEZETT FIÚCSKÁKTÓL NEM KÉREK PRIVÁTOT, KÖSZI!

2018. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lezbi, de az egyik legjobb szexélményem egy biszex hölgyel való szex volt. Fergeteges volt...
2018. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

*Leszbi

*Hölggyel

2018. jan. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 30+L drága, 30 felett N van.
2018. jan. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, bár nem hittem, hogy ez számít. Elütöttem, véletlenül 20 helyett 30-at gépeltem, de pontosan 22L, bár kb 18-nak ha kinézek.
2018. jan. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!