Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki a jobb csaj a három közül?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a jobb csaj a három közül? És miért?

Figyelt kérdés

Orange is the new black, L word és Faking it. Ezek a kedvenc leszbikus sorozataim, ezekből kiválogattam három lányt, szerintetek ki a szebb, ha járnátok vele akkor miért? :)

[link]


[link]


[link]



2018. jan. 10. 00:32
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
63%
Nekem te tetszel kérdező! Minden vágyam szerelmeskedni veled az idők végezetéig! 😍
2018. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Na ne mond :D Inkább a kérdésre válaszolj :)
2018. jan. 10. 13:57
 23/49 anonim ***** válasza:
96%

Na jó azért ennyire nem kell felkapni a vizet. Jó értem sajnálom, de nem írtad ki hogy akinek egyik se tetszik ne válaszoljon. Én úgy gondoltam, hogy az is normális válasz hogy egyik se tetszik. Nem kell ennyire bunkónak lenni, nem rossz szándékkal válaszoltam.

Sajnálom tényleg, nem gondoltam hogy téged ez így felidegesít de azért ne üvöltsd le a fejem légyszi.

2018. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
91%
Nekem Alex 😍😍 imádom Alexet. Ő jön be a legjobban a három közül. A sorozatbeli karaktere és az azon kívüli személye is nagyon bejön.
2018. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Alex nekem is a kedvenc, ilyen nők tetszenek a való életben is, akik ilyen intelligensek, enyhén veszélyesek, határozottak, magabiztosak mint Alex ^^
2018. jan. 10. 15:04
 26/49 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező! Van barátod?
2018. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
91%

Vicces mert egyik sorozatból sem a nekem bejövő lányok vannak felsorolva :D De ha ez a 3 lehetőség akkor közülük nekem Carmen a legszebb. Igen, nagyon nem egyezik az ízlésünk kérdező :D

Viszont ha a személyiséget nézzük akkor Alex.

2018. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... ez kicsit olyan mintha vágynál egy jó kabátra, de mindig csak a gombját néznéd vásárlás előtt.

A kapcsolat nem ettől lesz jó, hogy ki-mennyire cuki.

2018. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

Hát nyilván egy kapcsolatban nem ez számít, de nem ismerem Alex Vause-t, mivel nem is létezik a való életben :) Szóval mi más tetsszen rajta? Ugyanez Reagan-el...

Aki kérdezte hogy van-e barátom:

Mi közöd hozzá és hogy jön ez a kérdéshez? :D

2018. jan. 10. 21:23
 30/49 anonim ***** válasza:
38%
Egyszerűen megőrülök a vágytól, amit irántad érzek Tooru! 😍 Szerelmeskedj velem!
2018. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!