Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki a jobb csaj a három közül?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a jobb csaj a három közül? És miért?

Figyelt kérdés

Orange is the new black, L word és Faking it. Ezek a kedvenc leszbikus sorozataim, ezekből kiválogattam három lányt, szerintetek ki a szebb, ha járnátok vele akkor miért? :)

[link]


[link]


[link]



2018. jan. 10. 00:32
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Nekem nem jön be Ruby Rose, és Karma sem a Faking it-ből
2018. jan. 12. 15:58
 42/49 anonim ***** válasza:
91%
Hármuk közül Reagen. De nekem ha Faking it-ből kellene választani akkor Karma, olyan gyönyörű, nagyon bejön!
2018. jan. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
91%

"Carmen Carmen Carmen de ha már L word akkor Bette Porter és persze ki más ha nem Helena Peabody"


Egyetértek, egy kis változtatással:

1. Bette

2. Helena

3. CARMEN

2018. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
48%

# 33


Tessék :D


[link]


[link]


Mondjuk ők. :)


Mondjuk ők.

2018. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Az első egész szép, bár nekem nem tetszenek a szőke lányok. A második kicsit se tetszik, olyan Kristen Stewart feje van, és szerintem ő ronda
2018. jan. 14. 21:08
 46/49 anonim ***** válasza:
90%
Legalább nem veszünk össze rajtuk! :D
2018. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Ezt én is akartam írni :D Örülj neki kérdező hogy nem jönnek be mindenkinek a felsorolt lányok, kevesebb ellenfél. :D
2018. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy miért nem szimpatikus valaki hajszín alapján...én a barátnőmet szőkén ismertem meg és most fekete a haja. Nyilván nem vagyunk egyformák ez tény, csak arra lennék kíváncsi ha Neked valaki nagyon bejön mondjuk barna hajszínnel aztán átfesti szőkére akkor az adott személy iránti vonzalmad csökken?
2018. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. Persze attól még szeretném de nekem a fekete/barna haj jön be, sokkal nőcisebb, a szőke olyan kislányos vagy épp k@rvás. Még mindig csak a hajszínről beszélek, nem a konkrét emberről. Ez ugyanaz minthogy rövid hajúval sem jönnék össze, nekem a hosszú haj tetszik, az a nőies.
2018. jan. 15. 18:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!