Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki a jobb csaj a három közül?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a jobb csaj a három közül? És miért?

Figyelt kérdés

Orange is the new black, L word és Faking it. Ezek a kedvenc leszbikus sorozataim, ezekből kiválogattam három lányt, szerintetek ki a szebb, ha járnátok vele akkor miért? :)

[link]


[link]


[link]



2018. jan. 10. 00:32
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Jéééjzusisten... :D
2018. jan. 10. 21:48
 32/49 anonim ***** válasza:
69%
Biztos én vagyok ízlésficamos, de egyik se tetszik. xD
2018. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Hihetetlenek vagytok xDD

Aki azt írta egyik sem tetszik, nektek milyen nők tetszenek? Csak hogy tudjam, nekem van rossz ízlésem vagy nektek tetszenek fiúslányok :D

2018. jan. 10. 22:21
 34/49 anonim ***** válasza:
91%
Carmen Carmen Carmen de ha már L word akkor Bette Porter és persze ki más ha nem Helena Peabody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2018. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
91%

Én írtam először hogy egyik se jön be.

Nincs rossz ízlésed ez hülyeség, de nem mindenkinek ugyanaz jön be. Nem azt mondtuk, én legalábbis hogy rondák csak nekem nem jön be egyik sem. Egyikünknek se rossz vagy jó az ízlése, csak más.

Amúgy nem azért , mert a fiúsak jönnek be, csak és kizárólag a nőies nők tetszenek.

2018. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Azért írtam a fiúsakat, mert számomra ők (akiket mutattam) nagyon vonzó nőies nők, és akik a fiúsakra buknak, azok ezt nem érthetik. De ezek szerint te is a nőiesekre buksz csak más az ízlésünk
2018. jan. 10. 23:04
 37/49 anonim ***** válasza:
Így van.
2018. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
91%
Kisugárzásra egyértelműen Alex a nyerő nálam. :) Amúgy mindhármukat elfogadnám, akár egyszerre is (mohó vagyyok na)... :D Finomnak tűnnek mindhárman,bájosak,szépek... 20/L/bi
2018. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
90%

Egyik sem tetszik.

Viszont a faking it-ből a 2 főszereplő csaj valami eszméletlen szexi :)

2018. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
48%

Szexuális kisugárzásra egyértelműen Alex nyerne a három lány közül, de az Orange is the new black sorozatból akkor már Ruby Rose aki nekem igazán vonzó. Sőt, tudom, hogy a sorozatban fiús a karaktere, viszont amúgy egyszerre nőies formában is lehengerlő.


ha valaki nem tudná kiről is van szó, ebben a videóban mindkét oldala bemutatásra került:

https://www.youtube.com/watch?v=EFjsSSDLl8w

2018. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!