Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan legyek jó az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó az ágyban?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, most vagyok együtt először valakivel. Még nagyon friss a dolog, tehát még nem feküdtünk le. Ő csak férfival volt eddig (szóval van tapasztalata az ágyban, csak nem nővel), én még soha senkivel.

Tudom, hogy nem kéne ráparáznom a dologra, de azért kicsit tartok attól, hogy mi lesz, ha nem leszek elég jó, nem fogja élvezni...stb.

Lányok, van valami tippetek, tanácsotok, hogy "hogyan legyek jó"? Értelmetlen kérdés, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre.:)



2018. jan. 13. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Engedj a vágyaidnak! Ne görcsölj rá, próbálj laza lenni, de ne játszd meg magad!
2018. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Semmin nem mulik, hogy o mar volt ferfival.

Voltam olyan lannyal aki elottem evekig ferfiakkal volt es novel sose. Mikor mi lefekudtunk, kellett par het gyakorlas neki, en meg rogton raereztem hogyan kell neki oromet szerezni (pedig nekem o volt az elso szexualis partnerem).

Ezek ilyen dolgok.

2018. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi én is rettenetesen paráztam, de aztán annyira jött minden magától mintha nem is az lett volna az első alkalom.
2018. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

#4 Miért te jobban szereted pasival azért mondod?

Én voltam már pár pasival, de az első nő óta annyira nem vágyok rátok. Szerintem inkább keress magadnak hetero csajokat, ahelyett hogy itt a leszbikus topikba nevetteted ki magad.

2018. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es: Annyira nem akad neked nő, hogy már a leszbikus kategóriában próbálsz szerencsét? Itt még kevésbé fog sikerülni, csak szólok:D
2018. jan. 14. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!