Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Cosplayer, gamer lány, de hol?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cosplayer, gamer lány, de hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Rendszeresen járok rendezvényekre, de nem sikerült ismerkednem... az emverek fura szemmel néznek ha elmesélem, higy cosplayer vagyok. Sajnos a forumokkal és egyéb társkeresökkel se volt szerencsém.

Szerintetek, hol találok olyan lányt aki elfogadja a hobbim vagy esetleg ö,is üzi?


BP - 26 - L



2018. jan. 23. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
e-sport bár?
2018. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Èn speciel gamerkedek:)

Bár igazából identitástól függetlenül, lány gamerekkel elèg kevèsszer "sodort össze az èlet".

24L

2018. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én rengeteg gamer lányt ismerek:D

Magam is az vagyok és a párom is. :)

Hogy hol találom őket? Egyszerűen elkezdek beszélgetni velük és a sok közös téma után kiderül, hogy ez is közös bennünk.

Ennyi.

Ráadásul akikkel összeakadtam, mind eléggé csinosak is voltak:D persze nyilván nem az agyonsminkelt, szoknyás cicababák mintájára. Sajátosan.

2018. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja illetve neten is lehet ismerkedni.

Ilyen csoportokban, vagy játékokban, oldalakon.

A cosplayhez nem értek, de biztos hogy ott is van valami közösség, ahova csak be kell kerülni, sok olyan lányt ismerek lmbt+ közegből, akik cosplayeznek.

Nem olyan nehéz, hajrá.

2018. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondoconon találkoztam pár leszbikus cosplayessel :3 Plusz árulnak I<3Yuri cuccokat, szóval ha azt felveszed tuti, hogy leszólítanak 😁 Én elég sokat játszok, és megismerkedek gyakran emberekkel pl wot-ban, de csak srácok vannak :( Szóval interneten nem érdemes ismerkedni, hanem inkább olyan helyeken, mint a con, wow, vagy ilyesmi :/ Az a baj, hogy az ilyenek csak Pesten vannak, ami neked nem tudom, hogy mennyire elérhető ><
2018. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Trexy ***** válasza:

Én is amolyan gamer lány féleség volnék, de sajnos elég kevés gamer lányt ismerek rendezvényeken sem szokott olyan rengeteg lenni :/ pl: PlayIT

16 L

2018. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!