Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok? 20L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok? 20L

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom egy fiúval, már több,mint egy éve,de nem tudom vajon tényleg hetero vagyok e.

Izgat a gondolat,hogy egy nővel legyek és szex közben is erről fantáziálok. Még azt is tudom, milyen nők tetszenek. Szebbnek találom a női testet a férfi testnél,de van olyan kategória férfiak közül,ami vonz valahol.

Van hüvelyi orgazmusom is, el tudok élvezni minden pózban, és nem vagyok önző a kapcsolatomban, de például nem szeretném magamba bárkihez is kötni.

A nők csak szexuálisan érdekelnek, kapcsolatban nem lennék velük. Viszont egy férfi mellett sem látom ,hogy megtalálnám,amit keresek,mert szexuálisan nem igazán vonzanak.

Férfiak közül az izmos, magas, husis pasik tetszenek, vékony és normál alkat hidegen hagy. Férfiakból a saját korosztályom nem érdekel, inkább a vmivel idősebbek. Nőkből is a teltebbek tetszenek, nagy cicikkel, és idősebbek/ fiatalabbak is, de velem egykorúak nem.

Lánnyal sose voltam még, csak pasival, de úgy érzem, az orgazmusom nem miattuk van. Például szex közben igyekszem nem ránézni a partnerekre, mert akkor nem tudok elmenni. Nem tudom miért lehet ez, de így van.

Most akkor mi van velem?



2018. jan. 28. 20:30
 1/10 A kérdező kommentje:

*magamat

*partneremre

2018. jan. 28. 20:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy.
2018. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem téged csak kiváncsiságol érdekel a saját nemed. Próbálj ki egy eggy éjszakás kalandot egy nővel. És kiderül . Persze a párod tudtán kívül.
2018. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy éjszakából mi derül ki?
2018. jan. 28. 21:42
 5/10 anonim válasza:

Szerintem biszexuális vagy.

18/L bi

2018. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden kiderülhet! Ha heteró vagy, egy másik nő valóságos érintése taszítani fog. Ha viszont nagy kielégültséget és megnyugvást éreznél, a férfiakkal való szeretkezés közben tapasztalt zavaró érzések nélkül, akkor a sejtésed igaz lehet.
2018. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a mostani barátoddal nem vagy megelégedve, nincsenek problémáitok?
2018. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Biszexuális vagy.

Én ugyanígy vagyok vele, hogy kapcsolatot nem tudok nővel elképzelni, csak szexet. (de még sosem próbáltam)

Viszont az, hogy a testi kapcsolatnál többet nem tudsz nővel elképzelni, talán a neveltetésnek és a minket körülvevő családi mintáknak köszönhető. Kicsit azt érzem, hogy a kapcsolatod egy férfival inkább "kényszer"

Legalábbis magamból kiindulva ezt gondolom... De én ezen nem is akarok változtatni, még akkor sem, ha így nem adok esélyt az igazi boldogságra. Mittudomén, gyáva vagyok ehhez az egészhez.

Fogalmam sincs mi történne, ha egyszer lefeküdnék egy nővel. Úgy gondolom, hogy csodálatos lenne, de ennyi.

Ezt az érzést nem tudod magadból kiírtani, vagy elfogadod és úgy élsz, ahogy a vágyaid irányítanak, vagy eldöntöd fejben, hogy maradnak a férfiak.

2018. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 Ebben tévedsz. A mostani a legkedvesebb barátom, és a leginkább vonzó. Szóval minden tökéletes lenne, csak a nők vonzanak inkább.

#8 Igen, lehet ebben valami.

2018. jan. 29. 16:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzek, de nem gondoltam volna hogy más is van aki olyan mint én :)
2018. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!