Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki utálja a férfiakat, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki utálja a férfiakat, miért akar rájuk hasonlítani?

Figyelt kérdés

Egy nő a munkahelyemen nyíltan leszbikus. Kerül-fordul rosszalló megjegyzéseket tesz a férfiakra - bunkók, szexisták, lusták stb.

Ő maga viszont mindig férfiasan öltözik, stílusával, viselkedésével a férfiakat utánozza.

Miért csinálja ezt, ha utálja őket? Ez nem ellentmondás?


Annak idején elmentem egy-egy ösztrosokk buliba és ott pont ugyan ezt vettem. Nők, akik férfinek öltöztek, mégis utálták a férfiakat.



2018. jan. 28. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

1.A leszbikusok nem utálják a férfiakat, sőt gondolom mindenki kifejezetten szereti az apukáját/a bátyját/ a fiúbarátait stb. Csak nem vonzódik hozzájuk, nem akar tőlük semmit. Amelyik férfi ezt nem fogadja el és valami mást akar ráerőltetni azt nyilván utálja, de nem az egész férfinemet.

2. Ha olyan megjegyzéseket tesz rájuk hogy bunkó, szexista, lusta akkor gondolom azért mert bunkó, szexista és lusta. :D

3. Amennyiben a 2. pont nem igaz, akkor ez a leszbikus munkatársad csak egy valaki ebből ne vonj le következtetést, nem mindenki ilyen. Az a nő hülye, de nem a szexualitása hanem a személyisége miatt.

4. Nem hiszem hogy a férfiakat akarná utánozni, csak ilyen a stílusa. :D

5. Amúgy sem minden leszbikus férfias, sőt én egy férfias leszbikust sem ismerek.

2018. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Álltalában az ilyenek mögött traumák vannak.

Van egy csomó pasi, aki meg a nőket utálja/nézi le.

Ilyenkor mindig egy rosz tapasztalat van a dolog mögöt és védekezésként használják az általánosítást...nagy logikát nem kell benne keresni.


Egyébként ettől függetlenül a ruhák nagy része más unisex.A divat annyit változot, hogy simán belefér az, hogy a nők öltönyt a pasik meg virágis pulcsit hordanak, tehát ilyen értelemben már nem nagyon van férfi és női viselet.

(nyilván a viselkedés stb már egy más dolog)

2018. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem csak az a furcsa, hogy ha utálnám a férfiakat, én tutira nem akarnék férfiasnak tűnni.

A csaj soha nem hord semmilyen női ruhát, élénk színeket, nem festi magát, rövid a körme, tüsi a haja, motorozik és hasonlók.

2018. jan. 28. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a rövid haj tetszik neki, és szeret motorozni. Ennyi. Ezeket nem azért csinálja mert a férfiakra akar hasonlítani.

Amennyiben úgy utálja a férfiakat hogy kivétel nélkül az összeset, teljesen ok nélkül csak mert férfiak, azokat én sem értem hogy miért ilyenek.

2018. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Nehezen értem meg az ilyeneket mert hát...én nem ilyen vagyok. :D Nem vagyok valami férfias. De értsd meg hogy nem azért néznek ki így mert a férfiak is így néznek ki és rájuk akarnak hasonlítani. Attól ő még egy nő. Férfiaktól függetlenül néz ki így. Ha csak nők léteznének ő akkor is így akarna kinézni.

De azt még mindig nem mondtad hogy miért utálná a férfiakat? Attól mert azt mondta valakire hogy szexista? Nem lehet hogy azért mert az a valaki szexista is volt?

2018. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy így védekezik, hogy a hapsik megközelítsék.
2018. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2%

Sok leszbikus nő belefeledkezik a leszbikusságba. Csak nőket lát. Megjelennek a szerepek, butch, femme stb...

Ezután lassan kizárja a férfiakat...


Ha egy ilyen leszbikusságába belefeledkezett nő a munkahelyén felébred álmából, és észreveszi a számára nem létező férfi nemet, automatikusan védekezni kezd, és mert a személyisége ilyen... a legjobb védekezés a támadás.


De lehet transznak érzi magát, de belekeseredett a saját nőiességébe, értem a sunájára és a mellére. Hisz a férfiakhoz úgysem érhet fel férfiasságban, hisz minden próbálkozásával egy paródiát csinál.

Talán emiatt is agresszív lehet a férfiakkal.

Sok oka lehet...

2018. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen emberrel valami nincs rendben, ha ennyire ócsárolja a férfiakat. Nekem leszbikusként a legtöbb barátom fiú, és imádom őket barátilag.
2018. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!