Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Idősebb nők, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők, nektek mennyire jönnek be a fiatalabbak?

Figyelt kérdés

Azt hallom folyton, hogy az idősebb lányok jönnek be mindenkinek. Idősebb leszbikusokkal még nem beszéltem, úgyhogy már kíváncsi vagyok a ti vélemenyetekre is erről. Én eléggé "anyakomplexusos" vagyok, ha lehet így mondani. Leginkább azért, mert a fiatalokkal nem találom meg a közös hangot :/

Lehet, hogy egy idősebb nő viszont engem gondolna túl gyerekesnek :D

Szerintetek mennyire van esélyem egy nálam idősebb nőnél,(20-40 éves, vagy ilyesmi) ha én most töltöm a 18-at?


2018. jan. 30. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mások nevében nem nyilatkoznék, de nekem 28-30 az alsó határ. Egyébként engem is érdekelne a korombeliek véleménye erről :)

32N

2018. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

29 küszöbén azt mondanám, hogy 26 az alsó korhatár, de valahogy mégis 22-24 évesekkel akadok össze. Nagyban függ attól, hogy szellemileg mennyire érett az adott személy. Van, aki el is vérzett hamar.

De egy 18 és akörüli nem férne bele. 18-22 között szerintem olyan mértékű változáson esik át az ember, hogy nem lehet összehasonlítani egy 18, és egy 22 évest szellemileg, ami az életszemléletét illeti, meg a dolgokra való rálátásukat.

Szerintem egy bizonyos kor fölött már nem mész át a rostán bárkinek.

2018. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A másodikkal egyetértek. 18 évesen még az ember alig-alig kóstolgatta a nagybetűs életet, teljesen más életszakaszban vagyunk. A legtöbb fiatal huszonéves is ilyen szemmel még gyerek, nem kezdte el az önálló, független életet, inkább a szórakozás a fontos, tisztelet a nagyon kevés kivételnek. Speciel 27 évesen egy 40 éves nő mellett szerintem nagyon nehéz lenne megállni a helyem, mert én is még csak nemrég léptem a függetlenedés, felnőttség útjára. Szóval erősen személyfüggő, de ilyen 23 alá már nem mennék, pont amiatt, amit a 2. is ír. Ég és föld az ember gondolkodásmódja 18 és 23 évesen, de még magamból kiindulva 27 évesen.

17 évesen nem vagy sem jogilag, sem egzisztenciálisan sem sehogy független és még jópár évig nem is leszel az, így azért azt is vedd bele a képletbe, hogy te mit tudnál nyújtani egy idősebb nőnek. Mondjuk azért egy fiatal huszonéves még nem idősebb hozzád képest, 25 felett már inkább.

2018. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😁 Eléggé megleptetek, mert 15-17 között is már óriás változás volt, nehéz elképzelni, hogy most jön mégegy, de gondolom az egyetem miatt lesz:/ Meg mivel most anyumék nem igazán engednek sehova, meg nagyon szigorúak, ezért csak a koliban van szabadságom. Abba belegondolva, hogy nemsokára elköltözök egy másik városba egyedül, szülői támogatások nélkül.. Biztosan igaz, amit mondok:/ Köszi mindenkinek 😁😁
2018. jan. 31. 07:26
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem semennyire. Egy 18 éves még gyerek, mit kezdenék olyannal aki szinte a gyerekem lehetne?Ahogy felsorolták teljesen más életszakas,gondolkodás stb. érettségről meg csak annyit, hogy te nem hiszed,hogy 18 után fog még jönni változás, én már átéltem 20-23 között,aztán 25 körül,25-28 évesen, és 30 körül is a nővé érés,személyiség fejlődés állomásait. És testileg is vonzóbb számomra egy felnőtt,érett nő.

30/N

2018. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem valamennyire magad formálod a személyiségedet. 18 évesen is lehet valaki érett (nem magamra célzok, mert nem vagyok az). Megértem, hogy általánosítasz, de találkoztam már korombelivel, akit azért eléggé megnevelt az élet.
2018. jan. 31. 16:40
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is most leszek 18 és 1 éve epedezek egy 45 feletti nőért. Az az igazság, higy valóban gyerekek vagyunk még, max 24 körüli “csaj” pátyolgatna még minket, de egy érett és idősebb nönek biztosan másféle szeretetre és érzelmi dologra van szüksége, mint amit mi meg tudunk adni... Szóval vay lejjebb kell adnunk ezt az álmot, vagy várni 10 évet, mire valaki komolyan is vesz.

Hát kérdező magamat látom benned :D Sok sikert azért :)

2018. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 sl!therin ***** válasza:

Ahogy idősödöm, úgy tolódik a határ felfelé nálam, de:

Aki engem "beavatott" anno, vagyis az első szerelmem, 29 éves volt, amikor én 19. Most, hogy én is 30 lettem, "beavatáshoz"

2018. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 sl!therin ***** válasza:
...szóval "beavatáshoz" rendben lenne ez a korkülönbség, másra viszont nem. Egyértelműen nem.
2018. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó ez a beavatas olyan, mintha jönnének a fehér csukjás leszbikus szektatagok, és kántálnák, hogy caste vivat lesbia:D

Hetes egyébként találkoztam egy 19 éves lánnyal aki szerintem bőven volt 40 éves belsőre, és külsőre is idősebbnek tűnt a koránál(de elképesztően szép lány):3 Szóval van esélyünk ;)

2018. jan. 31. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!