Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok is nők, mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok is nők, mégis mások?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok! Én egy 20 éves kiváncsi srác vagyok, ne kövezzetek meg, csak érdekel valami!

A nők egymással nagyon kegyetlenek, méregetik egymást, hasonlítgatják magukat egymáshoz, és ha valamiért irigyek, kitolnak a másikkal.

Ti leszbikusok ezt nem csináljátok? Én úgy gondolom ugyanolyan nők vagytok mint a heterók, mégis ha belegondolok ti úgy vonzódtok a saját nemetekhez mint ahogy a férfiak a nőkhöz! Most akkor hogyan néztek a többi nőre? Ugyanúgy méregetitek egymást vagy leakarjátok fektetni a másikat? Mert ha az utóbbi akkor mégse vagytok ugyanolyanok mint a heteró lányok...



2018. jan. 31. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem identitás függő,hanem személyiség/nevelés,stb.
2018. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ó hát persze, a meleg férfiak meg sörösüvegekkel verik egymást a kocsmában, mert a férfiakról meg az a sztereotípia, hogy mind erőszakos disznó...
2018. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon hülye vagy,csupa általánosított fszságból legyártassz egy elméletet és arra vagy kíváncsi...Méghogy a nök kegyetlenek egymással..Akkor magyarázd már el nekem hogy hogy leheg hogy a pasik még nem nyírták ki egymást mikor a heteró kategóriában a kanos szűzfiúk habzó szájjal átkozzák az izmos "menőmanó" sportkocsis pasikat akik lenyúlják tőlük a nőket, meg az övékénék nagyobb farkú "csődöröket",akik szétrepesztik az ártatlan kislányokat, hogy arról már ne is beszéljek hogy minden nők körében népszerű férfi, noha nőfalók mégis melegnek tituálnak,meg selyemfiúzzák ...na ezt magyarázd már meg , mert én erre vagyok rohadt kíváncsi.
2018. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért lettél ennyire agresszív, kedves 3-as válaszoló?
2018. febr. 2. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Kedves utolsó! Faj az igazsag? A nok lelki teren sokkal kegyetlenebbek a ferfiaknal. Nezz szet barmilyen iskolaban vagy melohelyen! Biztos veletlen...
2018. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Véleményem szerint ez teljes mértékben emberfüggő, illetve szituációfüggő - két nő nem fogja kicsinálni egymást egy baráti társaságban, ahol semminek nincs tétje, de munkahelyen igencsak van rá esély :S


Én pl. próbálok korrekt lenni másokkal, persze ha vki vmi olyat csinál, amit nagyon nem kéne, akkor általában arra sunyi, meg aljas módon reagálok (pl. amikor megcsalt barátnőm két sráccal is, akkor arra már nem jópofiztam nyilván...) illetve ezt tapasztaltam más nőknél is, hogy ők vmilyen formán érdekesen reagálják le a dolgokat... :D


Szóval összességében anynira nem viselkednek vészesen, mint amilyennek a kérdésedből tűnik, tény,hogy konfliktusokat néha így kezelik, és ez szexuális beállítottságtól független.

2018. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!