Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok és biszex lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok és biszex lányok?

Figyelt kérdés

Ti nyilvános helyen mennyire néztek meg egy másik lányt?

Strandon, vagy akár sport utáni közös zuhanyzásnál, szórakozóhelyen?



2018. jan. 13. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha körbe vagyok véve ismeretlen emberekkel, akkor simán csomó ideig is tudok nézni valakit. Attól függ mennyire fog meg a kinézete. Strandon is, mivel sokat járok nyáron, csomó szép lány van és ha a barátaimmal vagyok, nekik is simán mondom, ki tetszik.
2018. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézel magadnak valakit, az tökre természetes dolog. A hetero lányok is megbeszélik, ha valakinek pl. jó segge van 😂😂 Ha őt is leszbikusnak gondolom, akkor meg is jegyzem, hogy jól néz ki vagy ilyesmi :D :D Persze nem úgy bámulom, hogy kiesnek közben a szemeim, csak végignézek rajta. Általában az arcot nézem, mert az mindent elmond. Meg úgyis a picit duci lányok jönnek be (akiket valahogy sose találok meg).
2018. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerősök között nem szoktam feltűnően. Teljesen idegen helyen simán megbámulok csajokat is. Sajnos boltokban meg ilyen helyeken könnyen elfeledkezek magamról :D Pedig ott lehetnek ismerősök is.
2018. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs velem olyan, aki előtt feszélyezve érezném magam, ha megbámulok valakit, akkor simán. Volt már, hogy elidőztem valakin, de igen, ahogy már mondták, nem úgy, hogy kiesett a szemem. Amúgy meg mi rossz van benne? :D
2018. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz én hetero vagyok legalábbis nem voltam soha nővel,de nekem is tetszik ha néznek akár tusolóban akár a nudin vagy bár hol!!Ugyan úgy meg nézem én is őket! 36N
2018. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nézek senkit, pláne nem zuhanyzáskor vagy strandon,nem illendő,tahóságnak tartom és egy ismeretlenekke a külseje,akihez nem kötődöm semmilyen szinten nem is tud megfogni annyira,hogy nézegessem.

25/L

2018. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha

40L

2018. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!