Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Milyen alkatú nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen alkatú nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Mennyire meghatározó egy lány súlya, termete számotokra?

2018. febr. 5. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha alkatra gondolunk, akkor nekem a sportos, legfokebb focista csajok jonnek be, nem tudom miert de nagyon bejonnek,de nem a tul fiusak. Szeretem ha egy lanyon van izom es igazabol nem meghatarozo annyira hogy milyen a súlya, azt is nezem milyen belul, mar ha lenne kit neznem. De nem minden a súlyon fugg. Es igazabol ha belul tetszik egy lany belsore akkor elfogadom ugy ahogy van, akármennyi kiló is. :)
2018. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Egészséges testalkatú.

De lehet kicsit vékonyabb, vagy vaskosabb, ha ő attól még teljesen tökéletesen jól érzi magát és nem okoz neki egészségügyi problémát.

A túlzott végletek számomra taszítóak.

2018. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Csak nagyon vékony ne legyen..amúgy nem számit

18

2018. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Inkább legyen rajta több, minthogy vékony legyen. De ha olyan a kisugárzása, akkor mindegy.
2018. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Legyen szép lába, jó feneke, izmos combjai. Inkább husis mint sovány, de vannak vékony lányok is akik tetszenek.
2018. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem mit sírnak a molett lányok folyton, mindenkinek az jön be úgy tűnik.
2018. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2018. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a teljesen fiús lányok jönnek be. Izgat,ha egy lányról nem tudom eldönteni elsőre, hogy fiú vagy lány. Ezért kénytelen vagyok közelebbről megismerni. Szerintem egy különleges stílus, nem beszélve arról, hogy vannak lányok, akiknek nagyon jól áll. Rövid haj, lapos de csinos mell, fiú alkat, fiú öltözet.
2018. febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy hozzám hasonló alkatú lenne az igazi, legfőképpen, hogy magasságra ne legyen nagy a differencia. A súly nem annyira meghatározó, de én odavagyok a törékeny, nagyon vékony formáért (#6 nem mindenkinek :D). De ehhez képest legutóbb is egy 150 centis 70 kilós lányba szerettem bele. Szóval lehetnek ideálok, de ritka, hogy egybevág az ideális személyiséggel, és az utóbbi fontosabb.
2018. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9essel értek egyet.A hozzám hasonló átlagos alkatú/magasságú nők jönnek be,de ha több rajta a felesleg engem az sem zavar
2018. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!