Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus transznemű nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus transznemű nővel van olyan nő? Létezik olyan nő aki ismerkedne velük?

Figyelt kérdés

2018. febr. 11. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Transz nő? -padinak öltözik?
2018. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. Egy transznemű társkereső oldalon már láttam ilyet.
2018. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az én párom transznemű leszbikus.
2018. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha már női testben van miért ne? Ha testileg pasi, szó sem lehet róla.
2018. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Én nem ismerkednék velük kapcsolatra.Női test ÉS női lélek vonz. Nem vagy,hanem és. Lehetne akármilyen szép nő külsőre, ha a személyiségén érződik,hogy pasinak érzi magát, nem tudna megfogni.És lehet akármilyen szimpatikus a személyisége, ha férfi teste van nem tudok vonzódni hozá,műtét után sem.
2018. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Férfi teste már nincsen mivel női ösztrogén nemi hormonok hatására nőies testalkat alakul ki!tehát hogy lenne férfi teste ha már nőként néz ki?
2018. febr. 16. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt ilyen párom. Az LMBT és egyéb leszbikus közösségek nem fogadják el. Ezt saját bőrömön tapasztaltam is, hiába emlegetik... Valakinek ők jönnek be, csak nagyon kevésnek.
2018. febr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!