Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik (Igen leszbi vagyok). Ő viszont hetero . Hogy mondjam el neki hogy érzek iránta valamit?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
ha hetero, akkor sehogy sztem..
2018. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Először próbálj csak egyszerűen barátkozni vele. Ha ő nem tudja, hogy leszbi vagy, nem fogja rögtön azt hinni, hogy fel akarod csípni. Türelmesnek kell lenned. :)
2018. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Csak gondolj bele, hogy egy pasi közli veled, hogy érez irántad valamit. Pont ilyen helyzetbe hoznád a lányt.
2018. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szerintem nem érdemes kezdeményezni nála...

Mert ahogy sokan írták előttem, még tényleg kínos helyzetbe hoznád és az lehet a barátságotok rovására menne.

Örülök hogy elvagytok meg minden, de lehet hogy a lány semmit nem akar tőled barátságon kívül. Csak óvatosan!


16/L

2018. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Milyen kapcsolatban vagytok,honnan ismeritek egymást?Előbb barátkozz össze vele,ismerjétek meg egymást,aztán meglátod hogyan tovább.Ha már kapcsoltban vagytok érzékeltesd vele,hívd el vacsorázni,szervezz közös programokat és a megfelelő pillanatban,mikor elég közel kerültetek egymáshoz(lelkileg), akkor vagy mondd el,hogy többet érzel iránta barátságnál vagy ha úgy érzed csókold meg.
2018. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem mindenképpen mondd el. Egy próbát megér. Még az is lehet, hogy ö sem hetero. (Rólam sem szokták feltételezni, hogy leszbikus vagyok, pedig mégis)


Légy kedves hozzá, ha olyan a viszonyotok, hívd el kávézni, teázni, borozni (attól függ, melyiket szereti). Próbálj valami kontaktot létesíteni vele (puszik, ölelések, stb...) Legyél nyitott vele. Aztán mondd el neki. Simán, egyszerüen. Ha nem tud azonnal reagálni, akkor hagyj neki idöt, hogy átgondolja. nem kell sürgetni. A lényeg, hogy fogadd el a válaszát, bármi legyen is az.


Sok sikert! drukkolok nektek! (majd megírhatnád, hogy mi lett. kíváncsi vagyok)

2018. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is ugyanígy vagyok, és milyen nehéz, hogy amikor átölel, nem tudom csak barátilag, vagy lehet-e esélyem másra is...
2018. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért biztos, hogy hetero!?

Sosem lehet azt tudni...Nekem is van gyerekem, férjnél is voltam, mégsem vagyok az...

Csak mondom.

2018. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!