Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan ismerkedjek össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek össze vele? Vagy jobb ha hagyom?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban voltam nyelvvizsgán és a szóbeli vizsgánál egy terem előtt várakoztunk. Volt ott egy lány, akin azonnal megakadt a szemem és már első látásra nagyon megtetszett. Hosszú barna haj, jó alak, csinos öltözék. Nem igazán beszélt csak a telefonját nyomkodta az egyik sarokban. Miuán lefelelt és kijött a többiek megkérdezték, hogy mi volt. Ő elmondta, hogy mit húzott, miket kérdeztek stb. Aztán sok szerencsét kívánt mindenkinek és elment. Valahonnan megtudtam a nevét és rákerestem instagramon. Bekövettem és gyönyörködtem a fotóiban. Felvettem snapchatre is és visszaigazolt. Tavaly szeptember óta járok OKJ képzésre és kiderült, hogy ő is oda jár csak egy másik szakra. Sajnos nem szoktam látni a suliban. A képei alapján nagyon társasági embernek tűnik. A legtöbb képe a barátaival van vagy valamilyen buliban. Viszont... biztos hogy nem leszbikus mert jelenleg van pasija. Bát ettől biszex még lehet... Ti mit gondoltok? Megéri próbálkozni nála? Ha igen, akkor hogyan? Vagy inkább hagyjam ennyiben?
2018. febr. 13. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd.

Az, hogy visszaigazolt, egyáltalán semmit nem jelent.

2018. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ráhajtanál egy foglalt emberre. Gratulálok. Leszbikus vagy sem, szerintem bunkóság olyanra hajtani, akinek van párja, mert ugye nem barátkozni akarsz, az elég egyértelmű.
2018. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg összebarátkozhatnál vele, ha van is most párja, abban még nincs semmi.

Aztán idővel kiderülne hogy heretó-e vagy sem. Egy próbát megér ha szimpatikus.

A kérdésre válaszolva könnyen, csak van valami közös téma a képzéssel kapcsolatban vagy bármi - írj neki instán.

2018. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!