Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Van aki szereti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Van aki szereti, ha nyalogatja, ujjaval maszirozza az ánuszotokat a parotok?

Figyelt kérdés
Hogyan/ miért próbáltátok ki? Milyen volt? Páromnak szeretnem csinálni,elfogadnék par tanácsot:)
2018. febr. 18. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Miért kell ehhez mosolyt írni ehhez a kérdéshez?? Fú de komoly leszbi lehetsz. divatleszbi talán
2018. febr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1. Nem divatleszbi vagyok. 2 eve elek komoly kapcsolatban.

2. A mosoly véletlen volt...

2018. febr. 18. 00:28
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 1-es! Te meg baszatlan lehetsz, vagy nem is tudom, mi bajod van. Talán ujjazatlan, ha leszbi vagy. Miért kell mindig kötözködni?


Na hogy ne legyek off, meg had örüljön a kérdező:

Biszex vagyok, nem voltam még csajjal, de szerintem én élvezném. Magamnak szoktam a segédeszközzel ingerelni, és jó érzés :)

2018. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

ma 08:25


Egyértelmű!

Ha egy pasi rám írna, finom szavakkal küldeném el melegebb éghajlatba legelészni.

Leszbikus női témákat CSAK NŐKKEL lehet itt megbeszélni... persze ha az a "nő" VALÓBAN NŐ!!!

Mert sajnos elég sok olyan pasival találkoztam már itt a gyakorin, akik nőnek adták ki magukat... nem sok sikerrel.

2018. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Igaz bi vagyok, nem leszbi, de a párom(srác) szinte mindig izgatja a popimat és irtó kellemes. Ha már elkezd picit fájni vagy kellemetlen lesz, akkor szólok neki, hogy finomabban. Szóval bátran próbáld ki ^-^
2018. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem fürdés után rendben van. Az ujjazás annyira nem, de a nyalogatás nekem bejön. Én is csinálom a páromnak, számunkra ez nem tabu.


Szép kerek feneke van, egyszerűen jó elkalandozni a hátsó udvarba :)

2018. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Ertem.

Szoval neked neked az lenne a termeszetes, hogy mindenki megosztja veled a szexualis szokasait, csak mert te ezt keres.

Ha valaki felhaborodik, hogy milyen alapon? Akkor meg egybol diszkriminalva vagy.

Mar kapasbol atlattam rajtad, hogy ez egyszeruen arra megy ki, hogy leszbikusokra csorgasd a nyalad privi uzenetek segitsegevel:)

Pont ezert tettem megjegyzest.

De igazoltad is a gyanum, nincs tobb kerdesem.

2018. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem ettol fogsz pokolra kerulni:D

Hanem mert alja ember vagy.

2018. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

74%


Nem "diszkriminációról" van szó, csupán nem szép dolog egy pasitól, hogy kifaggasson minket a szexuális életünkről.

Nem vitatkozni, vagy kötekedni akarok, csak azért mindennek van határa.

Gondolom, neked sem esne jól, ha te is lány lennél és a legtöbb pasi itt kérdezné tőled, hogy miket csinálsz magaddal, főleg úgy, hogy priviben írnának rád és meztelen képekért kunyerálnának.

Az sem szép dolog, ha egy pasi "leszbikus lánynak" adja ki magát.

Nálam egy csomó pasi lebukott már.

Volt, akit már az első 2 mondatnál lebukott, de volt, akit egy kamus, internetről lopott kép buktatott le.

Ennyi!

2018. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Én leszbikus nő vagyok, de mégsem értem miért akadtatok ki, mert válaszolt egy férfi. Nem érzitek úgy, hogy az intimitás már ott elveszett, hogy egy nyilvános oldalra írtok a szexuális tapasztalataitokról/vágyaitokról? :D


A kérdésre válaszolva: a nyalogatás, simogatás izgató számomra.

2018. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!