Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rossz a biszexuális lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz a biszexuális lányok megítélése leszbikusok körében?

Figyelt kérdés

2018. febr. 13. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Miért lenne rossz? Legfeljebb 2x akkora a konkurencia... :)
2018. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát itt a GYK-n eléggé :D
2018. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Engem pl nem nagyon erdekel hogy bi vagy leszbikus valaki mert nem azt nézem de en leszbikus vagyok, ezt sem dontes es az sem :) olvastam olyat aki eleg erdekesen velekedik bik rol hat most na lehet nincs olyan szinten,felette is lehetne pálcát törni ahogy mindenki felett 21/L
2018. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Bármennyire is biszexek...a kandúrfarok akkor is hiányzik egy idő után...

Tapasztalatból...mindegyik lelép ^^"

2018. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

4-es

Azért lép ée mert nem engeded neki hogy kiélvezze magát egy férfival is. Ha nem tiltanád és nem lennél rá féltékeny akkor kiélné a vágyait és maradna.

Nekem (férfiként) volt biszex barátnőm, tudtam mikor megy csajhoz, nem feszegettem a dolgot. Miután kihancúrozta magát barátnőjével ezerszer jobb volt az ágyban mint előtte. Nem voltam féltékeny mert én ugyse tudtam volna neki adni azt az élményt amit egy nő adhat.

2018. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azt mondod, hogy mindegyik egy megcsalós idióta?

Mert én nem ezt mondtam, pusztán annyit, hogy egyszer úgyis szüksége lesz másra..ami nem feltétlen megcsalást jelent..

És számomra az nem fér bele egy kapcsolatba..hogy másokkal hentereg..mert az nem kapcsolat!

2018. febr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Én nem ìtélem el őket,de pasi után tuti nem érnék hozzájuk,plusz sokaknak laza az erkölcse és a hűségről alkotott képe,ìgy kapcsolazra nem kellenének.

21/L

2018. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Hű meglep ez az előítélet és tolerancia mentesség. Ahogy néhányan írtok a biszex nőkről eléggé lekezelő és tárgyias, miközben pont ettől féltek, hogy egy biszex veletek lesz tárgyias és lekezelő (de pont ezt csinálják sokan velük), mert szerintetek "megfertőzték" a férfiak a gondolkodásukkal. Szerintem meg személyiség és értékrend kérdése, hogy valaki megcsal-e mást vagy kihasználja, tárgyiasítja, vagy nem úgy viselkedik vele. Egy leszbikus is lehet lenéző, kirekesztő, tárgyias vagy önző.
2018. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Soha többé biszex lánnyal! :D
2018. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
#8, És azt micsoda, ha valaki belepofátlankodik a másik döntéseibe, és meg akarja stabni hogy kinek milyen az ízlése, értékrendje? Ha valaki nem akar biszexel ismerkedni szíve joga, miért kell rögtön kardoskodni, idekeverni a toleranciát meg a tárgyiasítás? Kiskirályok a biszexek hogy minedenki köteles loholni utánuk? Ezzel az undorító gondolatmenettel kellene leállni hogy aki nem kér belőlük az már kirekesztő.Egy újabb taszító tényezö ellenük.
2018. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!