Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van, aki próbálta már a chat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki próbálta már a chat szexet vadidegennel?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, simán elképzelhető hogy pasi volt. Amúgy még nem voltam lánnyal, talán nem is igen leszek, mert eléggé gátlásos vagyok és a környezetemben is elitélik, főleg a családom. Valamint van barátom is lassan 1 éve, jól megvagyunk, a szex is jó vele. Ahol élek, ott meg nincs is szerintem leszbikus lány, egy kicsi település. De annyira jó volt, vagyis új, izgalmas, és hamar el is mentem :) Igazából még mindíg a hatása alatt vagyok, és kiváncsi lennék, hogy vannak, akik tényleg lányok és már csinálták? Vagy ezt csak pasik szokták kamu névvel? 25L
2018. febr. 21. 22:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Lánnyal egyszer próbáltam. Baromi jó volt egészen addig amíg nem éreztem kamu szagot. Hú az egy pillanat alatt lelohasztott. Azóta nem is nagyon kerestem a lehetőséget.
2018. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Vadidegennel nem.

Egyszerűen abban nincsen semmi izgató nekem.

Sokkal izgalmasabb nekem, ha tudom hogy ki van a túloldalon és hogy sikerült nála elérnem bármit is.. egy vadidegennel, akivel jó esetben soha a büdös életben nem találkozok, abban nincs semmi bensőséges.

2018. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Vadidegennel (is) próbáltam már, fiúval és lánnyal is, de az mindig kudarcba fulladt. Nem volt köztünk kémia, nem ugyanarra a tempóra és stílusra vágytunk, nem ismertük eléggé egymást, nem egy hullámhosszon mozogtunk. Nem mondom, hogy lehetetlen, csak én nem találtam rá megfelelő partnert még valószínűleg. Jobban működött a dolog, ha ismertük már legalább egy kicsit egymást.


23/L/B

2018. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, előfordult, bár egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt tényleg élvezetes. Ritka, hogy valaki képes stílusos, érzékletes, tényleg izgató szöveget improvizálni. Ha mégis, akkor pedig, ahogy előző is írta, lutri, hogy ugyanarra vágytok-e szexuálisan. Azt lehet érezni szerintem, hogy nővel vagy férfival beszélsz, de igazán nem nehéz kideríteni úgy sem, hogy az anonimitásotok megmaradjon (fotó kézről, post-it, kitalálod, mit írjon rá).


25L

2018. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Volt random csajjal nagyon be nedvesített

18/L /B

2018. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14: én lány vagyok és férfias a kezem...főleg mióta levágtam a hosszú hónapok óta növesztett körmöm..
2018. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem akarom elhinni, kérlek küldj egy fotót, természetesen csak a kezedről, a cetlire pedig írd, hogy "xCgHP5283". :D
2018. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sokszor szoktam... A gond az hogy én eléggé közvetlen vagyok belecsapok a közepébe... Lányos vagyok külsőre belsőleg de ha szexről van szó kijön egy másik heves énem... Most vagy én vagyok szerencsétlen h ilyeneket fogok ki akik 3-4 mondat utan az "aha" szón kívül mást nek tudnak írni.

Szóval aki gondolja nekem írhat szex chat vagy ismerkedés célból 😇🤗


18/L/B

2018. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!