Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A női WC-ben is vannak "szexhi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női WC-ben is vannak "szexhirdetések"?

Figyelt kérdés
A budapesti plázák férfi mosdóiban szinte nincs olyan fülke, ahol ne lenne a falon valami homár telefonszáma. A lányoknál mi a helyzet?

2018. febr. 28. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne és kiszivárogna, tuti odajárnának a kanos férfiak telószámot gyűjteni.

Szóval nem gyakori jelenség ez szerencsére.

2018. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
#1: ez jelentheti azt, hogy átlagban sokkal kulturáltabban keresnek partnert a leszbikus/azonos neműt kereső biszexuális nők?
2018. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez szerintem kijelenthető, de hangsúlyozandó, hogy "átlagban".
2018. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Soha nem találkoztam ilyennel,"átlagban" a nőknek,(mindegy hogy biszex,leszbikus vagy heteró), nincs igénye ilyesmire.
2018. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%
Elhatárolódom az ilyesféle ismerkedéstől de valahol még ez is érthető. Hisz 1 nőnek a teste a hírdetőfal. Felvesz 1 passzosabb rucit és még jézus is vele akar hálni!!!! Míg fordítva ha kire írt itt rá nő azzal zaklatva hogy szexeljünk? Kb senkire,vagy csak nagyon kevésre. A nők akkor és annyi pasit kapnak meg amennyit csak akarnak,különösebb erőfeszítés nélkül. A férfiaknak meg le kell hozni a csillagot is, a holdból is nyakláncot barkácsolni 1 igenért!! Nevetséges,mikor mind a 2 fél ugyan arra vágyik,másmint minden kapcsolat vége bármilyen is a szex.Néha még a barátié is.
2018. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#3: persze, kirívó esetek mindenhol vannak.
2018. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Én azt mondom hogy aki nőként nem tud összejönni valakivel az nem gyengén szánalmas. Persze kivétel aki kevesebb réteget vonz az alakja miatt,habár minden zsáknak van foltja.
2018. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Mit kell tennie 1 nőnek 1 pasiért? Ledobni pár ruha darabot,meg mondani 1 igent? Nagy kaland.
2018. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem unod még ezt a hìmsovén,nem gyengén szánalmas fos szöveget nyomni?
2018. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem láttam ilyen hirdetést.
2018. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!