Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (Leszbikus? ) lányok! Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Leszbikus? ) lányok! Volt már olyan, hogy kicsit túlléptetek a barátság határain? Hogy történt?

Figyelt kérdés
Az érdekelne konkrétan, hogy mi történt, és utána hogy kezeltétek. A hétvégén a legjobb barátnőmmel valahogy ( ki a fene tudja, hogy hogyan történt?!) kicsi italozás után, de még nem részegen csókolózni kezdtünk, aztán simogatni kezdett, majd kb 1,5 órán keresztül kényeztettük egymást. Én a végére kijózanodtam, szerintem ő is. Alvás után hazament, azóta valamiért mégis kerülöm. Pedig nem volt rossz. Talán tudat alatt nem gondolom helyes dolognak? Ő azóta már sokszor hívott, meg írt is, és észrevette, hogy közömbös vagyok. Ő 25, én 24 vagyok.

2018. márc. 1. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Középiskolásként 2x próbálkoztam ilyen "ottalvásnál". Mind a kétszer beégtem (két külön lány), amint közeledni próbáltam. Aztán már fősulis voltam, mikor megint együtt aludtam egy barátnőmmel. Ő egyáltalán nem tiltakozott, meglepett engemet is, hogy viszonozta.

Sima csókolózás volt, meg simogatás, senki ne valami durva szex partira gondoljon.

2018. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet:D Mi részegek voltunk, csókolózgattunk, de egyébként is több nekem, mint egy egyszerű barát. De megmaradunk ennél.
2018. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Külföldre kerültem egyetemre és volt egy barátnőm akivel nagyon sokáig tartottuk a kapcsolatot még, és kihívtam magamhoz. Már volt lakásom, mert addigra már 4 éve voltam kint. Mikor hazajöttem is mindig találkoztunk, aztán belement, hogy kijöjjön hozzám. És hát valamiért felkelt az éjszaka közepén és a szobámba hívtam, hogy aludjon velem. Aztán megtörtént. Én akartam, hogy komoly legyen, esetleg maradjon velem, vagy én hazajöttem volna. Miután befejeztem az egyetemet hazajöttem, és közölte, hogy van barátja.
2018. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
91%

Legjobb baratnok voltunk es sokat aludtunk egyutt mindig is. Igazabol folyamatason fokozodtak es tortentek a dolgok. O nem merte bevallani, hogy tenyleg akarja, de miutan mar nem birta tovabb tartoztatni magat, kapcsolat lett belole.:) Azota vege, de joban vagyunk es egyaltalan nem rossz erzesekkel gondolunk vissza erre az idoszakra.

O se gondolta eleinte helyesnek, de felesleges az onmegtartoztatas, hisz nem kolostorbol jottunk. :)

2018. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!