Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, Ti mit csinálnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti mit csinálnátok a helyemben? Teljesen beparáztam. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet talán kissé hosszadalmas kifejtést igényel, ezért előre elnézést kérek.

A szituáció a következő:

Kb 6 hónapja vagyunk együtt a párommal, ezalatt az idő alatt többször töltöttük együtt az éjszakát, de olyasmi még nem történt. (Félek is emiatt...) Amikor együtt töltjük az esté(ke)t, akkor csak egyszerűen alszunk, vagy átbeszélgetjük az éjszakát. Ezzel nem is lenne gond, de úgy érzem, hogy Ő többet is szeretne, amire párszor célzott is már. Én, mivel félek ettől, ilyen-olyan ürüggyel hárítottam mindig. De félek, hogy ennyi idő után, mivel Ő többet is szeretne el fog hagyni, mivel én még nem érzem készen magam ilyesmire. Többször szóba hozta már a témát, mesélt arról, hogy Ő mit szeret. Szeretem Őt, teljes szívemből, de félek hogy így elveszítem. ... Nehéz erről írnom... Félénk, zárkózott lány vagyok, de most teljesen tanácstalan vagyok és azt hiszem már nincs kihez forduljak. Sokan azt hiszik, hogy a vadabb kűlső vad személyiségét takar, de az én esetemben ez nem így van. Azt hiszem a külsőm álca is valamennyire és a kedvenc zenei irányzatom megnyilvánulása is. ... Bocsi, kicsit eltértem a lényegtől.

Azt szeretném kérdezni, hogy mitévő legyek? Azt hiszem, ha arra kerülne sor, olyasmibet is ki akarna próbálni, ami talán nem esne jól, vagy kifejezetten kellemetlen lenne számomra. Félénk és zárkózott vagyok. Rólla pedig tudom, miket szeret. Ha néhány kicsit extrémebb (legalábbis nekem extrémebb) dolgot is ki akarna próbálni, azt hiszem nem mernék szólni sem, hogy az nekem sok. ... :'( Félek. Félek, hogy... hogy elsírnám magam, kiugranék az ágyból szó nélkül, zokogva és felkapnám a cuccaim, aztán elrohannék. De! De közben attól is félek, mi lesz, ha tovább próbálom húzni az időt. ... Nemsokára szülinapja lesz. Arra gondoltam, a normál ajándék mellett meglephetném azzal, hogy együtt töltjük az éjszakát. Viszont nagyon félek, hogy esetleg ki akar próbálni olyasmit, ami számomra kellemetlen lehet. Mit tehetnék? Talán csak azért parázok, mert még sohasem történt velem olyan? Vagy reális a félelmem?



2018. márc. 4. 22:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Bízzatok egymásban és tiszteljétek a másikat 😊 ha bízol benne ismered, próbáljatok ki több mindent. Ha neked kellemetlen, szólj neki bátran. Megbeszélés alapja az egész 😊
2018. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
6%

Szegény srác, nagyon szerethet, ha még együtt van veled. Respect neki.


Te nem vágysz a szexre? Hihetetlen, hogy ennyi idő után nem volt olyan pillanat, hogy elveszítetetd volna a fejed a nagy vágyakozástól. 6 hónap jézusom :D 1-2 hét után szenvedek, ha nem csinálhatom a párommal.

2018. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Noémi03, tehát jól értem, az a tanácsod, hogy hagyjam megtörténni?

Nem csak azzal van gondom. Azt hiszem én még egyáltalán nem állok készen az együttlétre. Talán a korkülönbség is teszi...

2018. márc. 4. 22:21
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

kettes vagyok.


Biztos, hogy egyáltalán vonzódsz hozzá fizikailag/szexuális téren?

2018. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

A legjobb amit tudok neked tanácsolni az az, ha erről a témáról elsősorban vele beszélsz és nem velünk. Nincsen bennem semmi rossz szándék, csak ez tényleg olyan, amit neki kell elmondanod. Nyugodj meg, semmi baj nem fog történni, mert ha tényleg szeret megérti, hogy számodra még kell idő s te még nem állsz készen a vele való együttlétre.

Ami viszont egy másik lényeges dolog, hogy ne menj bele olyanba soha, amire úgy érzed még nem állsz készen!


Szóval... annyi, hogy ülj le vele és beszéld meg, hogy sajnálod, de te még erre nem állsz készen és ha majd eljön az ideje, akkor sem szeretnéd rögtön az extrémebb dolgokkal kezdeni, hanem esetleg majd szépen fokozatosan kipróbálni őket. :) Tényleg ne félj, ha a barátnőd szeret és bízol benne, akkor megérti és vigyázni is fog rád az első alkalmatokkor.


18/L/L

2018. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#4:

Igen, hisz gyönyörű Nő.

Mindenem odaadnám érte.

2018. márc. 4. 22:28
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Lassan kezdjétek el és apránként haladjatok. Nem kell sietni ráértek 😊 próbáljátok meg kitapasztalni mi az ami mindkettőtöknek jó és mindig egy icipicit előrébb haladtok 😊 ha szeret és tisztel a párod akkor türelmesen végigjárja veled az utat
2018. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
1%

Esküszöm nem értem a fiatalokat, depig én se vagyok öreg:D


Nem kell azonnal szexelni.

Ha nem állsz rá készen, akkor csak pettingeljetek.

Kényeztesd a péniszét kézzel, először a szádba se kell venni, ha még az is sok, aztán haladhattok fokozatosan.

Neki is hagyhatod, hogy simogasson, esetleg kézzel, szájjal izgassa a csiklód, aztán ha úgy érzed, akkor mehet egy majd több ujjal.

Ha ezek a dolgok már jól mennek, ismeritek egymást és már kellően tág vagy ahhoz, hogy több ujjal is tudjon ujjazni úgy, hogy ne legyen kellemetlen, akkor mehet a rendes szex.


Amúgy tényleg respect a srácnak.


21/l

2018. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kettesnek üzenném, hogy nézze meg a kategóriát. Plusz nem ártana elgondolkozni azon, hogy nem minden lány tolja le a gatyáját a szex szó puszta hallatára :)
2018. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
20%

Jaj, bocsánat nem néztem a kategóriát, sorryXD


Ettől függetlenül továbbra is a fokozatosság a lényeg, nem muszáj mindent egy este csinálni :D


21/l

2018. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!