Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kapcsolatnál hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolatnál hány év korkülönbség normális?

Figyelt kérdés
.

2018. márc. 12. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Általában fiatalok egymásközt, de a tanító néni, fiatal is norm kombináció.
2018. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Minden kapcsolatban az az ideális,ha a felek közel állnak egymáshoz korba, olyan +- 5-6 év a közkedvelt.


Nyílván a "normális" kicsit relatív meghatározás, nehéz olyan vonalat húzni,hogy na most efölött már nem normális a korkülönbség,mert ez roppant sok mindentől függ. Természetesen egyéni ízléstől, elvektől is, pl.van akinek 10 év korkülönbség simán belefér, és van akinek még ha tetszik is az adott illető,akkor sem kezd kapcsolatot egy adott korhatár alatt/fölött. Vannak olyanok is akiket csak egyik szempont a korkülönség,pl.15 évet soknak,de mivel élete párja 15 évvel idösebb/fiatalabb,kivételet tesz.


Tehát ahány ember, annyi féle helyzet,gondolkodás,ezért fix "normális" értékeket nem lehet szabni, pl.nekem 12 év lefelé nagyon sok, de barátnőm évek óta boldog a 12 évvel fiatalabb párjával,még 20 évvel is ismerek müködő kapcsolatot, egyikük most 33,másikuk 53 és már 3 éve együtt vannak a legnagyobb összhangban,pedig ennek én(és sokan mások) nem sok esélyt adtam.


Alapvetően ahol 2 ember boldog és megérti egymást, a korkülönbség miatt nem nevezhető abnormálisnak.


De hogy magára a kérdésre is mondjak valamit, (hétköznapi értelemben véve) nem tartom normálisank azokat a kapcsolatokat,ahol agy egyik fél kiskorú,a másik bőven felnőtt, vagy ahol az egyik fél a másik nagyszülője lehetne.


Ha konkrét számokra voltál kíváncsi:

1-3 év - nálam maga a tökély.

4-6 év - jó.

7-10 év - elmegy,bár nálam csak felfelé lehetne ennyi.

11-14 év - lefelé már nem játszik nálam,felfelé és másoknál elmegy szódával.

15-20 év - sok, de ha igazi szerelem van vállalható.Nálam ez a nagyon-nagyon-nagyon,nagyon maximum(felfelé).

20-25 év - Rengeteg.

25-30 és afeletti korkülönbség - Generációs szakadék, nem "normális".


37/L/N

2018. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki maga dönti el. Meg persze attól it's függ, hogy komoly kapcsolat vagy csak "kalandozás" céljából.


De ha tetszik neked valaki, akkor nem számít a kor. A tested illetve az agyad nem ezek alapján választja ki, hogy kihez- hogyan viszonyulsz. :)

2018. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Emberfüggô. Nekem +-5 év a maximum különbség, van akinek több, van akinek kevesebb.
2018. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Eddig én is úgy voltam, hogy fontos, hogy ne legyen nagy a korkülönbség.. aztán találkoztam valakivel.. akiről először nem tudtam, hogy hány éves. De amikor megtudtam, majdnem dobtam egy hátast, mégis borzasztóan vonzódom hozzá és úgy vettem észre, hogy ez kölcsönös. Egyébként ha leülök és gondolkodom rajta, akkor jön egy ilyen "ÚRISTEN..NEM!" érzés, de hát nem tudok mit tenni..nyilván az eszem azt mondja, hogy te balga, hagyd már ezt, de a szívem és más igen csak felé húz.

23LL

2018. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer szerelmes voltam egy nálam 8 évvel idősebb nőbe, azelőtt nálam 2 és 1 évvel fiatalabbal is jártam. A mostani párom kerek 30 évvel idősebb és 10 éve vagyunk együtt hivatalosan. 34/N
2018. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Milyen világ ez? Ahol kivájjuk kiskanállal egymás szemét ha kell, de kritizáljuk az identitást??? Inkább legyenek CSAK homoszexuálisok a világban. Még akkor is ha kihalunk. Nem biztos hogy kell több utálkozó embert létrehozni. A milliomodik gyűlöettel élőmber! Mi a francnak?
2018. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Annyi gixer van a történelemben az elnemfogadások miatt. És az emberiség semmit sem változott :D Minden maradt ugyanott
2018. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szingli ként úgy érzem nem minden különbséget lehet athidalni. ...

24l

2018. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

0-tól a végtelenig.

A lényeg, hogy jól érezzétek magatokat a kapcsolatban.

2018. ápr. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!