Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mièrt bámul folyamatosan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt bámul folyamatosan a lány amikor van barátja?

Figyelt kérdés

Először azt hittem hogy csak bebeszélem de már más is szóvá tette hogy nagyon bámul(azt nem emeltèk ki hogy engem) arra amerre állunk. Ùgy vèlem hogy engem szokott nèzni mivel mindig összeakad vele a pillantásom. A lánynak van barátja akkor mégis mièrt néz? Ez nem csak egyszeri alkalom hanem szinte mindennapos. Jelenthet ez valamit?

17/l



2018. márc. 12. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Valószínűleg biszex.

És valószínűleg bejössz neki.

2018. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod , hogy ez azt is jelentheti, hogy nagyon utál ?

Persze, gondolom örülnél ha épp az ellenkezője lenne. De azt néz sokszor az ember, akit legszívesebben meg...szexuálna, vagy akit leginkább megverne.

2018. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 nem hiszem hogy utálna hiszen nem is ismerjük egymást még sosem beszélgettünk
2018. márc. 12. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni, mint Janus.
2018. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Pont ez az. A csajoknál, mint tudjuk elég ha jobban nézel ki nála szerinte, és akkor bizony már van oka. Vagy a pasijával kapcsolatosan gyanakszik rád. Vagy te nem veszed észre hogy bámulod, ő pedig értetlenségében néz vissza.

Bármi lehetséges. Nem szabad egyből épp arra gondolni, amit te magad szeretnél.

2018. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
vagy tudja, hogy leszbi vagy, és homofób, ezért néz, amit előttem is írtak: utálja a homoszexualitást. veled még sose volt olyan, hogy mondjuk egy békától undorodtál, és csak azért is jobban nézted? tudom, csúnya és erős hasonlat, de értsd jól. az is lehet, hogy alapból látszik a kinézeteden, hogy leszbi vagy (nem tudhatom, csak találgatás), és ezért néz, mert ez érdekes neki, de ne gondolj egyből arra, hogy vonzódik is hozzád...azért bőven nincs még annyi homo/biszex ember, mint hiszik páran.
2018. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Néha van olyan, hogy egy ember annyira irritáló arcberendezéssel bír, hogy muszáj nézni
2018. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

"azért bőven nincs még annyi homo/biszex ember, mint hiszik páran."


De biszex nagyon durván sok van, egyre több emberről tudom meg hogy valamennyire érdekli a saját neme, vagy valamit csinált már velük. Kezd olyan érzésem lenni hogy én vagyok különc mert hetero vagyok.

2018. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!