Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miről lehet felismerni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet felismerni egy leszbikus lányt? 18/f/meleg

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Miert egy meleg sracot mirol lehet felismerni?
2018. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Rövid körmök, kockás ing, fiús külső, fiús stílus, szereti a macskákat, tudja mi az az L word...

De olyan is van akinél nem látszik egyáltalán. Szóval lehet hogy igazak rá a sztereotípiák, de olyanok is vannak akiket nem lehet megkülönböztetni a többi lánytól.

2018. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1- csak felmerült bennem a kérdés, aztán gondoltam felteszem itt.


#2- köszönöm a válaszodat !

2018. márc. 17. 18:58
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha külsejét látod csak, sok olyan van (én is) akikröl nem lehet megmondani. A barátnöim viszont azt mondták, hogy ök onnan tudták, hogy megpróbálták elképzelni, hogy milyen pasi illene hozzám, és semmilyen fiút nem tudtak hihetöen kitalálni mellém.
2018. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlen a fiús külső jellemzi. Sok lányos leszbikus lány is van akikről meg nem mondod, hogy leszbikus ha nem mondja el vagy nem mondják meg róla. Szerintem sokat mond az, hogy hogyan beszél a fiúkról, mert szerintem egy leszbikus lány nem úgy fog a pasikról beszélni, mint egy hetero. van egy két ismerősöm akik szintén melegek és köztük én is olyanok vagyunk, hogy szinte ránézésre megmondjuk, hogy ő meleg és közben meg nem is látszik az illetőn ez ilyen megérzés vagy radarféle dolog ami fura, de sokszor igaz.
2018. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha fel akarod ismerni őket előbb tanulj meg alapvető dolgokat róluk, pl. a lipstick,femme szavak jelentését.
2018. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
69%
kedves 2/6-os válaszoló! szertném megcáfolni a kijelentésed!imádom a kockásingeket, nincsenek hosszú körmeim, (meglátásom szerint közepesek)váll fölé érő hajam van és személyiségre is inkább az erősebb nemre hajazok. és mégis boldog párkapcsolatban élek több mint egy éve egy FIÚVAL. Ha egy lány így néz ki nem mindenesetben leszbikus. PL.:-Nekem három bátyám van, ezért ez közre játszhatott a személyiségemben és a külsőm alakulásásban. De ez stílus kérdése is lehet!
2018. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves #7es így van nem minden esetben. Én nem mondtam egy szóval sem ilyet hogy akire ezek igazak az tuti leszbikus, sem azt hogy minden leszbikusra igazak ezek a dolgok. Annyit mondtam hogy ezek a tipikus, leszbikus sztereotípiák, és vannak akikre igazak.
2018. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Plusz nem szeretem a kockás ingeket, semmi fiús dolog nem tetszik egy lányon, hátközépig érő hajam van, személyiségre is lányos vagyok, utálom a macskákat és nem nézem az L wordot és boldog párkapcsolatban élek több mint 3 éve egy lánnyal.
2018. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2018. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!