Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok ha lehetnétek heterók,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha lehetnétek heterók, lennétek?

Figyelt kérdés
Én soha, kizárt de egy meleg barátom arról panaszkodik folyton hogy mennyivel könnyebb lenne az élete heteróként. :/

2018. jan. 23. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer már volt egy hasonló kérdés, ott hosszasan kifejtettem, hogy miért nem tudom megválaszolni ezt a kérdést. Most röviden tömören annyit mondanék, hogy fogalmam sincs, meert ha hetero lennék minden bizonnyal az lenne a normális, most viszont ez a normális és szeretek az lenni, aki vagyok :)
2018. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Így van, ahogy az első hozzászóló mondja. Ha heteronak születtem volna, nem szeretnék leszbikus lenni, mert abban nőttem volna fel, az lenne az “adott”.

Így viszont, hogy így alakult, nem, azt hiszem nem szeretnék nem leszbikus lenni. Néha vannak ugyan bizonyos élethelyzetek, mikor komfortosabb lenne egy hapsival, de az elenyésző ahhoz mérve, amilyen egyébként így az életem. :)

2018. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Az elsővel ènis totálisan egyetèrtek,ugyanilyen monológot akartam megfogalmazni:DD

24L

2018. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Én egyszerűen belegondolni se tudok, hogy olyan életet éljek, férfiakkal legyek együtt, sose voltam, nem is akarok.

Úgyhogy a többiek elméletét kikerülve, ha most ebben az állapotomban kérdezik, egyértelmű, hogy inkább nem akarok hetero lenni és vállalok mindenféle küzdelmet, ami a leszbikus kapcsolataimmal jár.

Jó ez így, másképp elképzelni se tudom már.

2018. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenre szoktam mondani, hogy utálom a brokkolit és szörnyű lenne, ha szeretném, mert megenném, pedig utálom.
2018. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Inkább úgy mondom, hogy jobb lenne, ha testileg nem vonzódnék a lányokhoz. Azt szeretem, hogy ennyire képes vagyok szeretni valakit, és ha nem akarnám megcsókolni, meg ilyenek, akkor tökre ellennék vele:/
2018. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem.


Egy olyan világot szeretnék, ahol ez nem okoz hátrányt.

2018. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem. A heteró férfiaké valóban könnyebb, de a heteró nők élete nem kimondottan könnyű+leszbikusként érzem jól magam.
2018. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

A jelenlegi élethelyzetemből kiindulva,én nem bánnám...


Nekem nem jó így az életem...Ha heteró lennék,már rég együtt lennék valakivel,több olyan sráccal is összehozott a sors,akik a lányok álmai lennének,én mégsem tudtam velük mit kezdeni.Ha heteró lennék boldog lehetnék valakivel,tartoznék valakihez,nem érezném magam annyira kívülállónak,így viszont magányosan és boldogtalanul csak tengődöm,én cserélnék bármikor

2018. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Lennék!

egy biszex

2018. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!