Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megéri így is színt vallani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri így is színt vallani a szülőknek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel eléggé megromlott a viszony közöttünk. Szeretném őt bemutatni a szüleimnek és elmondani, hogy leszbikus vagyok de mi van akkor ha jövő hónapban szakítunk? Megéri?

2018. márc. 20. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hány éves vagy,milyen a viszonyod a szüleiddel,amúgy mennyire álsz készen a couming outra.


Ha úgy érzed lelkileg felkészültél rá, itt az ideje hogy tudják, le akarod dobni magadról a terhet amit a titkolózás jelent és fel akarod vállalni önmagad akkor pártól függetlenül vallj színt. Attól,hogy esetleg nem lesz barátnőd még érvényesek a fenti érvek, beavattad őket,nem kell titikolózni,magadat adhatod.


Ha még kiskorú vagy, anyagilag függsz a szüleidtől,még nem érzed késznek magad rá,hogy felvàllald magad,nem a párod nem lenne meg sem fordulna a fejedben elmondani nekik,jól elvagy így titokban, akkor ne mondd.Ha még nem vagy kész elviselni a vele járó következményeket,az esetleges elutasitást stb,akkor se mondd el ha együtt maradtok a barátnőddel. Nem a kapcsolati státusztól függy hogy mikor érdemes elmondanj.

2018. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha el szeretnéd mondani,akkor szerintem mindegy,hogy a barátnőddel éppen milyen a viszonyotok,mert te és a szüleid itt most a lényeg. Ha netán szétmentek,akkor majd lesz más és adsig se kell magadban tartanod. :)
2018. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem pont most kellene elmondanod.

Inkább akkor, ha épp nincs senkid, vagy akkor, ha egy stabil kapcsolatban vagy. Szerintem ha azt látják a szüleid, hogy bemutatsz valakit, majd 2 hét múlva elmondod, hogy vége, nem fogják komolyan venni az egészet.

2018. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

21 éves vagyok, egyetemista + mellette dolgozom. Nem függök a szüleimtől, szóval azzal nincs gond, hogy eltudnom e magam nélkülük tartani...

Nagyon szeretnék már őszinte lenni hozzájuk, főleg akkor mikor egy jövőbeli férjről beszélnek nekem.

De azt hiszem igaza van az utolsó válaszolónak, hogy ez nem a legalkalmasabb alkalom a bemutatásra, mert lehet tényleg nem gondolnák komolyan a szüleim.

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kezecske!

2018. márc. 21. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!