Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyermeket vállani akaró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermeket vállani akaró melegek, ha nem tudnak örökbefogadni?

Figyelt kérdés

Aki a leendő válaszolók közül meleg, és gyereket szeretne, de nem akarja az örökbefogadás módját, pl mert anyagilag nem teheti meg, vagy próbálta, de nem sikerült megoldani az örökbefogadást, mert meleg:


akkor gondolt már arra, hogy "kényszer" hetero kapcsolatból legyen gyereke? Ha igen, hogyan képzeli el? Vagy van köztetek, aki kivitelezte ezt a verziót?


Egy hetero F



2015. nov. 7. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem példának okáért a legjobb barátnőm felajánlotta, hogyha bármikor szeretnék gyereket a párommal és nem örökbefogadásból, ő kihordaná nekünk.
2015. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Megkérdezhetem, hogy hogy érted, hogy anyagilag "nem teheti meg"? Tudsz az örökbefogadás bármi olyan komoly anyagi vonzatáról, ami egy saját gyermek születése esetén nem merül fel?
2015. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

# 3


Szerinted van olyan ember, aki tudatosan választja meg a szexuális orientációját?


Te tudnál változtatni a sajátodon, ha akarnál, simán csak elhatározás és akaraterő kérdésre lenne részedről?

2015. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves előző, igen, ezen határozottan agyaltam, hogy belefoglaljam-e a kérdésbe, pontosan az általad említett okokból. Lehet, hogy összességében anyagilag ugyanakkora az áldozat.


Köszi az elsőnek is a választ, jöhet még! :)

2015. nov. 7. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ez szimpatikus megoldás, hogy egy nőismerős vagy nőrokon hordja ki a gyereket, akit aztán persze a meleg pár nevel fel. Csak azt nem tudom, a gyakorlatban hogyan szokták megoldani. Hiszen csak az egyik fél lehet a biológiai apja, ezt hogyan választják ki? Illetve a megtermékenyítés mesterséges vagy természetes úton történik ilyenkor?
2015. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Én a jövőben biztosan szeretnék gyereket, és talán az örökbefogadás lenne a legegyszerűbb. De az a kérdés ha nem örökbefogadással.. Nos, a párom bi, és ha neki lenne egy gyereke akit én is nevelhetek (tehát nálunk élne) ugyanúgy kezelném mintha a saját gyerekem lenne (persze akkor is ha nem mi nevelnénk, de akkor az már az anyjától függ) de annak is nagyon örülnék ha az én biológiai gyerekem lenne, persze csak mesterséges úton, skenyér, te valami nagyon szerencsés vagy, én is szeretnék egy ilyen lány barátot, napersze nem kihasználásért :) én egyébként leginkább egy kisfiúnak örölnék (senki se értse félre), napersze egy lány is jó lenne, de egy lánynyal valahogy nem tudnék anynyira egy hangsúlyra kerülni mint egy kisfiúval ^^
2015. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
Miért akartok tönkretenni ártatlan gyerekeket?
2015. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert miért tenne tönkre bárki is ezzel egy gyereket, kedves utolsó?
2015. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A kérdést NEM azért írtam ki, hogy homofóbok lepontozgassák a válaszokat.


Az a beíró illető pedig, aki nem tud olvasni (és szerencsére törölték a kötözködését), pedig néze meg ismét a kérdésem kiírásánál:

hetero férfi vagyok.

Tessék szépen szöveget értelmezni, mielőtt válaszol az ember.


Köszönöm a megértésüket.


A választ adóknak pedig köszönöm, hogy írtak.

2015. nov. 9. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!