Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, biszex lányok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex lányok! Ti szoktatok interneten ismerkedni? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
21/L

2018. márc. 25. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia, igen szoktam

a tapasztalataim elég vegyesek, elég sok a kamu de már találtam párra is akivel együtt voltam 2 éven át

2018. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon nehéz, sokan csak hármasba keresnek harmadikat, meg sok a kamus is.
2018. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fruzs33 ***** válasza:

Próbáltam nem is egyszer.6 éve az a vágyam,hogy komoly kapcsolatban legyek lánnyal.Eddig még nem jött össze.Biológia 2 lánnyal is megvolt,de kémia nem alakult ki.

Szeretném hinni,hogy tud rám lány ÚGY nézni.Jó,hát én mindkét nemet szeretem (személyiség a fontos mérvadó) de inkább csak fiúk voltak az életemben.Mostanában elég sokan meg is kerestek,ismerkedni,illetve kapcsolatot akartak,de nem kellett egyiksem.Remélem hogy rátalálok egy olyan lányra,akivel kialakul a kölcsönös szimpátia,még nem mondtam le róla.

2018. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam de sajnos elég nehéz kiszűrni a normálisakat. Bár volt akivel találkoztam és egy ideig jól is mentek a dolgok, de végül nem lett komoly 19L
2018. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam és tök vegyes tapasztalataim vannak jó és rossz is van egyaránt, de szerintem nem kell feladni. Sok olyan leszbikus párról tudok, akik az internet segítségével jöttek össze. Én leginkább az instagramot tudom ajánlani a képek miatt, mert ott látod, hogy valóban lány van a képeken. A kamusokat gyorsan ki lehet szűrni. És aki leszbikus vagy biszex az szokott az adatlapjára tenni szivárványt és/vagy meleg zászlót. Sok szerencsét!
2018. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Régen sokat ismerkedtem neten, majd tavaly újra elkezdtem, de már egy pár hónapja nem ismerkedek. Lassan kezdem feladni ezt a netes ismerkedést.

Nekem eddig nem jött be a netes téma, de olvastam már én is, hogy neten ismerkedtek meg egymással.

2018. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam, de még nem jött össze. És az a sok kamus fickó, komolyan nem értem mi lehet a kis fejükben...


(ha szeretne valaki ismerkedni írhat)

2018. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Régebben ismerkedtem neten, előző barátnőmmel is interneten találkoztam bár nem tartott az egész pár hónapnál tovább nem igazán illettünk össze....
2018. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáltam, de nem nagyon jött össze.
2018. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbáltam, de nem nagyon sikerül. Nem egyszerű szerintem, mert nincs olyan sok leszbikus lány, és közülük sem mindeni akar komoly kapcsolatot.


22/L

2018. márc. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!