Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol tudnék ismerkedni 30+os...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni 30+os nőkkel? Van valami értelmes társkereső?

Figyelt kérdés

Nem találtam meg egy normálisat sem, ahol nem csak kamu emberek vannak.

24/N


2018. márc. 23. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A kamu embereket úgy érted, hogy pasik nőknek adják ki magukat és így faggatnak ki a leszbi vágyaidról, ők meg közben élvezkednek? Telószám csere, rögtön az elején. Úgy hamar lehull a lepel... :)
2018. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Szóval egyszer csak össze kéne hozni egy találkát az itteni egyedülálló lányoknak, nőknek :)

Mondjuk én 33 vagyok, de nekem is inkább a 30+ korosztály jön be.

2018. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az értelmes 30+os nők szerinted a tàrskeresőkön csücsülnek,a sok igénytelen ösztönlény között?
2018. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Norela ***** válasza:

Értelmes társkereső sztem nincs. Tényleg mindenhol kamusok vannak kb. Én is sokfelé próbálkoztam és még egy kis kaland sem jön össze.. bár tény, h én válogatós is vagyok. :)

30/N

2018. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!