Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már olyan barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan barátnőtök akik előttetek teljesen heterónak vallotta magát?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja és kiderült hogy a lányokat szereti
2018. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem volt a barátnőm, de ismerek ilyet.
2018. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen volt.
2018. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm nem, csak kalandom, 2 is.Azért nem írom,hogy szexkapcsolat,mert attól egy kicsit több volt, előtte mindkettővel sokáig kerülgettük egymást, elég sok időt töltöttünk együtt az ágyon kívül is,és jól megértettük egymást.De valódi barátnők sem voltak,annyi energiát nem fektettünk bele, hogy szimpátiánál,vonzalomnál és lelki összhangnál mélyebb érzelmek kialakuljanak,nem harcoltunk egymásért. Egyikük még most is heterónak vallja m÷

magát,férjnél volt és együtt maradt a férjével.Hallottam ról ezt-azt,nem tudom mennyi igaz belőle,de valószínűleg legalább 1 női szeretője volt még utánam.Másikuk a családja előtt szintén heterónak vallja magát,hivatalosan régóta nincs kapcsolata,a heteró szingli nők életét éli,nem tudom privátban mi a helyzet vele.

29/N

2018. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10 hónapja "hetero" nővel vagyok együtt. A nők sosem érdekelték, taszította a gondolat. Egyébként nem firtatjuk a témát, mert egyelőre vakon van, nem tudja elképzelni mással, sem férfival, sem nővel. Elmondàsa szerint, majd ha elszáll a rózsaszín köd, gondolkozik az identitásàn. :D Tudom, hogy sosem szeretett, és kívánt előttem senkit sem így, mint engem, ìgy maximális a bizalom köztünk. :D A jövőben okozhat problémát, hogy másra fog vàgyni, de ez bàrmelyik kapcsolatban előfordul, nem az identitáson múlik, hogy meddig tart.
2018. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es, mostanában hogy állsz a kalandokkal?
2018. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az a tapasztalatom, hogy legalább annyira ritka a tisztán heteroszexuális, mint leszbikus nő. Valamilyen szinten szinte minden nő biszexuális, attól függetlenül, hogy bevallja-e önmagának vagy sem.


Ja és e tekintetben a férfiak se különböznek, csak nekik még erősebb a társadalmi nyomás, hogy betöltsék a "jó hetero" férfi szerepet.

2018. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12 évig életem egy hetero nővel. Se előttem se utánam nem volt nővel és sosem tudta volna azelőtt elképzelni magát nővel. A mi kapcsatunk is inkább valamiféle anya-lánya típusnak indult, de szerelem lett belőle. Igazából nem címkézte magát és sosem tudta megmondani ki is, mert utánam már pasi sem kellett volna neki, sem másik nő.


Egyszóval, igen :)

2018. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!