Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, egy csúnyaar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, egy csúnyaarcú, rossza alakú lány mivel kompenzálhat?

Figyelt kérdés
Pl.milyen öltözködés,frizura? Vagy mi az amire felfigyeltek akkor is ha nem szép egy nő?

2018. ápr. 3. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

arc-smink, kontúrozási technikák megtanulása

alak-eljár sportolni, és vaalmennyire át tudja formálni

egyébként nyilván személyiség, de ez meg szubjektív, hogy kinek mi jön be..

2018. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
En a kis mellemet a nagy seggel kompenzalom:D edzel sokat
2018. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha ilyen helyzetben lennék, elkezdenék nagyin keményen edzeni. Hogy leessen az álluk, ha levetkőzöm.
2018. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A rossz csontozatot nem lehet edzéssel átformálni.
2018. ápr. 3. 18:36
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Ahhoz egy úthengernek kellene rajtad átmennie, hogy valóban rossz csontozatod legyen.
2018. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ahhoz,hogy pl.túl széles legyen a csípőd,és/vagy rövidek a lábaid át kell mennie rajtad egy úthengernek? És edzéssel át tudod formálni a csípőszélességed,a lábaid hosszát, vagy az arcformádat? De amint látod nem életmódtanácsokra irányult a kérdés eredetileg, plusz ahhoz hogy igazán kidomborodjon az a minimális pozitív hatás amit edzéssel el lehet érni ahhoz le kell vetkőzni, a vetkőzésig meg el is kell jutni.
2018. ápr. 3. 18:47
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Pedig a széles csípő igazán szép, izgató...

Nekem legalábbis ez a véleményem.

2018. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

6,

Édesem, a széles csípő az egyik legizgatóbb egy nőn, a pasiknak nem széles a csípőjük, és igen, egy szép izmos láb, egy szép lapos has rohadtul tudja kompenzálni azt, hogy kicsi vagy...de persze sírni, hogy ilyen-olyan a csontozatom, sokkal könnyebb..

És nem, rohadtul nem kell levetkőzni, a ruhán át már látszik,hogy valaki sportos vagy éppen hájas.

Az arcformádat is lehet formálni sminkkel.

Azért mondtam ezeket, mert rohadtul az igényesség része, főleg, ha nem vagy megelégedve magaddal.

Nem az számít, hogy miylen a genetikád, hanem az, hogy emnnyit teszel azért, hogy kihozd belőle a maximumot.

És sorry, de ezzel lehet kompenzálni az általad felhozott problémákat.

Vagy mit vártál?

Hogy azt mondju, hogy otthon a fotelben döglődve megoldódik minden problémád?

Egy lusta, önsajnálkozó ember nem kell senkinek, bárhogy is néz ki...

2018. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A sztárokon tényleg izgatónak tűnik,de a valóságban szélesebbnek mutat,oldalra nyújtja az alakot,így egyrészt az összkép is tömörebbnek mutat, alacsonyabbnak is mutat pl.valakit messzebbről vékonynak és magasnak látok,de ha egymás mellé kerülünk legalább 5cm-vel magasabb vagyok,csak ő vékonyabb, keskenyebb. És mivel ugye nagyobb a távolság a két csípőcsont között, a hasam túlsúly nélkül is nagynak tűnik,ha meg felszedek csak pár kg-t rögtön pocakosnak tűnök. Sokan vannak akik első ránézésre vékonyabbnak tűnnek,de ha csak a pocakjukat nézem az nagyobb az enyémnél,csak mivel kissebb,keskenyebb testen van nem látszik annyira, nekem meg egy kicsi is nagynak tűnik. És ha általában nagy fenék társul hozzá,ami szintén nem szép,vaskosnak mutat. Ezek miatt öltözködni is nehezebb,pl.shortot,leggingset,sztreccs anyagú felsőket fel sem tudok venni, ruhából is csak olyat,amihez rakott szoknya van.Csak télen tudok előnyösen öltözni. És ehhez még rövid a lábam,kicsik a melleim, csúnya az arcom, vagyis nem vagyok egy vonzó jelenség. De mivel tudnám mégis kicsit vonzóbbá tenni magam,mi enyhít ezen az összképen szerintetek?
2018. ápr. 3. 19:13
 10/17 A kérdező kommentje:
Juj,a 8-as tipikus pasi mentalitás. Vidd ezt a heteró kategóriába légyszi, és értelmezd mégegyszer a kérdést.Én sehol se látok "sírást". Szegény heteró csajok...
2018. ápr. 3. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!