Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » "Elvette" egy nő az eszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Elvette" egy nő az eszem teljesen, nem tudom rendesen élni az életem! Mit tegyek?! Voltatok már hasonlóan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy olyan szinten odavagyok egy nőért,hogy nem tudom a mindennapi teendőimet,kötlezettségeimet sem végezni,mert csak rá gondolok,vele akarok lenni (mindenféle értelemben :D),illetve közösségi oldalakon nézek róla képeket,videókat minden nap,ami csak fellelhető.Teljesen készen vagyok már.Mi a francot csináljak szerintetek?Ez így nem mehet tovább!Ezért nem mentem egy át vizsgán nemrégiben,nem tudtam tanulni,mert csak ő járt az eszemben.20 és 25 között vagyok egyébként,tehát nem vagyok már kis tini,és mégis ez van.Rémes.Valamit kéne csinálni,hogy kiverjem a fejemből,de nem tudom.Próbáltam!Nagy hatással van rám.A másik pedig az,hogy magányos is vagyok,amúgy is vágynék egy párkapcsolatra,persze nem "akárkivel",csak,hogy legyen,de na,talán értitek. :D Ti voltatok már hasonló helyzetben?Ha igen,akkor hogy sikerült mégis leküzdeni,ha sikerült?
2018. ápr. 6. 02:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem levett a lábamról kb 5 éve egy hetero nő,ugyanannyira,mint téged ez a valaki. Mai napig úgy vagyok vele,hogy szinte a nap minden percében rá gondolok. Elég jó a kapcsolatunk,bár pasija van,emiatt pedig én szenvedek. De ha ír,keres még mindig aféle gyomoridegem van,boldog vagyok. Órákat készülök,ha vele megyek valahova,nem úgy mint máskor,hogy kb 10 perc alatt megvagyok.:)) A rossz az egészben,hogy már ötödik éve ez van. Nem tudom,hogy bírtam ki. Volt,hogy távolodni kezdtem,de akkor ő közeledett,a ott voltam,ahol a part szakad. Kíváncsi vagyok,mikor sikerül leküzdenem ezt. Jobbat nem tudok mondani..:)
2018. ápr. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Èn is voltam így. (mind a kettötöknek írom) 8 éve teljesen magába bolondított egy szintén hetero mö. jóban is voltunk az elsö találkozás óta. A mai napig jóban is vagyunk. Idönként eljárunk moziba, kávésni stb...

Szóval nagyon kemény menet volt, de nálam annyi történt, hogy szépen, lassan megszoktam. Nem állítom, hogy a mai napig nem vágyom rá, de már belenyugodtam a helyzetbe.

2018. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan biszexuálisként írok, de a tanácsomat talán megfogadjátok... A legszebb éveitek szállnak így el, ha nem változtattok. Ha másképp nem megy, kerüljétek el a kiszemeltet, próbáljátok megszakítani a kapcsolatot, még ha fáj is. Mert ez a sóvárgás sajnos sehová nem vezet :(
2018. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Voltam használó helyzetben. 9 évvel ezelőtt teljesen letaglozott egy gyönyörű lany, es pont azokat a dolgokat csináltam mint te. A napon amellett h dolgoztam csak róla szólt. Aztán tettem egy lépést felé es kiderült h ez viszonozva lesz. Azóta mar a feleségem es habár a rózsaszín köd mar eltűnt meg mindig szeretem. A tanács: próbáld meg felismerni h ez így nem mehet tovább es döntsd el hogy vele vagy nélküle. Jelezd neki h neked ilyen érzéseid vannak, aztán nem fogsz azon sovarogni h mi lett volna ha. Te is látod hogy ég így nem jó, ez már az első lépés. Tedd meg a másodikat is.
2018. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es, nézd meg a kategóriát.

Ha heteró a nő, akkor semmi esélye nincs...

2018. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtatok!

Ez az,hogy nem tudom,hogy heteró-e,bár szerintem egyéb esetleges buktatók is vannak vagyis lennének esetünkben.Úgymond társadalmi helyzet,életkorbeli különbség.Pedig szenvedek rendesen ettől az egésztől.

Igen,akinek sikerült az szerencsés. :) De más egy hetero kapcsolat,mint tudjuk,ott könnyebb "megszerezni" az adott személyt. :(

Biszex vagyok,de a nők felé húzoo inkább minden téren,azért ide írtam.Inkább nők válaszára lennék kíváncsi,mert "az a személy" is nő esetemben.

2018. ápr. 6. 12:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ebben a helyzetben vagyok. A gondolatával fekszem és kelek, egyfolytában rajta jár az agyam, nem vagyok képes a munkámra figyelni.


De én nem vagyok magányos, családom van, és ez így talán még rosszabb.

Sosem gondoltam volna, hogy képes leszek egy nő iránt ilyet érezni. Ráadásul hetero. Bár eddig magamról is ezt gondoltam :o

2018. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia, én már 2x jártam így életem során, mint te. Másodszor már családos voltam gyerekekkel. Azt hiszem, hogy a legfájdalmasabb és nehezebb élményeim voltak. Úgy vetettem véget a dolognak, hogy minden kapcsolatot és találkozási lehetőséget megszakítottam velük, miután meggyőződtem róla, hogy teljesen viszonzatlanok az érzéseim és már kellően sokat szenvedtem.


Az a tapasztalatom, hogy borzalmasan fájdalmasan és nehezen lehet kijönni ebből, de fél év után az ember elkezd javulni és egy év múlva kb. gyógyultnak mondható, de az igazi gyógyuláshoz 2 év kell. Az első félév az igazán nehéz. Muszáj megszakítani minden kontaktot, mert szerintem ez magától nem múlik el, viszont óriási szenvedést okoz és éveket rabolhat el az ember életéből. És el is rabol.

2018. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó, ha meg lehet szakítani a kontaktot. Én abban a helyzetben vagyok, ahol ez kvázi lehetetlen.
2018. ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos lehetetlen a megszakítás. Ha én nem keresem,akkor ő keres. Annyira fontos lett számomra,hogy én sem igazán tudom elengedni. Ha meg próbálom ahhoz tartani magam,hogy nyugodjak bele,hogy ennek úgysincs jövője,akkor meg elkezd kétértelműen viselkedni.
2018. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!