Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Érezhet valamit irántam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy suliba járunk. Régen nem beszélgettünk, de mostanság elég jóba lettünk és én sajnos beleszerettem. Igazából nem tudom, hogy hogyan, hisz előtte egyáltalán nem tetszett egy lány se és most rajta kívül se.


Az én megérzéseim szerint ő vonzódik a saját neméhez is (már azelőtt is így gondoltam mielőtt megismertem)

Volt, hogy viccesen megkérdezte, hogy leszbi vagyok-e, pedig nem volt olyan amiből ezt leszűrhette volna, mert akkor még nem annyira tetszett és tudja, hogy volt már barátom.


Neten mindig sokat beszélgetünk. Van hogy egész hajnalig csak egymással beszélgetünk. Legtöbbször ő kezdeményezi ezeket a beszélgetéseket. Szinte mindent tudunk egymásról. Ennek ellenére élőben szinte úgy csinál, mintha barátok se lennénk.. ha ránézek egyből elnéz másfele és mintha "menekülne" tőlem.

Ha beszélgethetnénk is, mert például egyedül állok előbb megy oda olyanhoz, akivel szinte nincs is jóba, mint hozzám. Szinte levegőnek néz. Én azt annyira nem értem. Haza érünk meg egyből beszélgetni akar velem.


Múltkor egy buliban mellettem ült és rám döntötte a fejét, de úgy, hogy pont melleimre.

Meg vannak még néha olyan elszólásai, amit direkt úgy mond, hogy elvicceli.

Ha külön bulizik gyakran ír nekem közben meg képeket küld


Volt hogy megölelt egy lányt és utána egyből rám nézett, de nem tudom, hogy tudatosan vagy csak véletlenül.


Nem értem most mi ez. Valaki esetleg volt már hasonló helyzetben? Tudnátok segíteni?


2017. jan. 2. 17:34
 1/2 anonim válasza:
100%
Tetszel neki.
2017. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem eloben fel hogy mit reagalnal

neten soknak nagyobb a szája mint eloben

probalj vele eloben is ugy beszelgetni mint neten,kezdemenyezz te is ,tudasd vele h erdekel teged stb,es egy ido utan csak kiderul mit akar

2017. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!